SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/52473147

RADONIT s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2019
IČO
52473147
DIČ
2121237162
Sídlo
Doležalova 3424/15C, 821 04 Bratislava – Ružinov
firmy v okolí

KonateľAnatolij Hopaňuk

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

RADONIT s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Ružinov, v registri od 28. 6. 2019. Vo vedení firmy: Anatolij Hopaňuk. V roku 2025 mala firma tržby 74 tis. € (−37,3 %) a stratu 11 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1215. z 4 118 v odvetví
2/3

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 2/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

7 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
74 tis. €
Za rok
−37 %
Od 2019
+48 %
050 tis.100 tis.150 tis.2019—2020+80 %2021−23 %2022−46 %2023+38 %2024+128 %2025−37 %
  • Priemerný rast ročne
    +6,7 %
  • Najlepší rok
    2024, +128 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -14,6 %
    −15,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    -18,0 %
    −19,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    103,4 %
    +15,6 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019
Tržby74 054 €118 113 €51 695 €37 529 €69 546 €90 063 €50 086 €
Výsledok hospodárenia−10 805 €849 €330 €−452 €827 €170 €2 044 €
Aktíva spolu60 083 €71 668 €27 033 €26 500 €35 902 €68 400 €40 705 €
Vlastné imanie−2 038 €8 767 €7 918 €7 588 €8 041 €7 214 €7 044 €
Podané30. 6. 202631. 3. 202515. 4. 202410. 3. 202325. 3. 202231. 5. 202112. 6. 2020
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1215. z 4 118 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 7 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
960 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2121237162
platiteľ od 15. 8. 2020
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Doležalova 3424/15C, 821 04 Bratislava – Ružinov
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
28. 6. 2019
7 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 138620/B
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
8299 Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Ružinov.

Predmet činnosti

14 zapísaných činností

  • Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu v rozsahu voľných živnostíod 2019
  • Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidlaod 2019
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2019
  • Prípravné práce k realizácii stavbyod 2019
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2019
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2019
  • Čistiace a upratovacie službyod 2019
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2019
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 8299), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251215. z 4 118
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

799 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 799.

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 4 záznamy

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 28. 1. 2026Presun sídlaDoležalova 3424/15C Bratislava - mestská časť Ružinovpredtým Komárovská 61 Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice
  3. 15. 8. 2020Registrácia za platiteľa DPHSK2121237162
  4. 28. 6. 2019Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/52473147

RADONIT s.r.o. – tržby 74 tis. € – IČO 52473147