SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/52498565

JLC, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2019
IČO
52498565
DIČ
2121060238
Sídlo
Martina Granca 10, 841 02 Bratislava – Dúbravka
firmy v okolí

KonateľMgr. Martina Ebdon - Walker

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

JLC, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Dúbravka, v registri od 2. 7. 2019. Vo vedení firmy: Martina Ebdon - Walker. V roku 2025 mala firma tržby 131 tis. € (+18,1 %) a stratu 1 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1282. z 3 422 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

7 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
131 tis. €
Za rok
+18 %
Od 2019
+871 %
050 tis.100 tis.150 tis.2019—2020×5,22021+31 %2022+3 %2023+8 %2024+8 %2025+18 %
  • Najlepší rok
    2020, ×5,2

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -1,0 %
    +7,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROA
    -1,3 %
    +8,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    99,2 %
    +1,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019
Tržby130 686 €110 634 €102 912 €95 331 €92 727 €70 609 €13 452 €
Výsledok hospodárenia−1 293 €−9 237 €−2 211 €−7 786 €−3 717 €−5 951 €−24 000 €
Aktíva spolu100 884 €99 548 €8 429 €1 913 €3 947 €943 €7 508 €
Vlastné imanie805 €2 098 €−18 665 €−16 454 €−28 669 €−24 951 €−19 000 €
Podané8. 2. 202611. 2. 202511. 2. 20249. 3. 202327. 3. 20223. 3. 202110. 2. 2020
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1282. z 3 422 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 7 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2121060238
platiteľ od 18. 11. 2019
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Martina Granca 10, 841 02 Bratislava – Dúbravka
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
2. 7. 2019
7 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 138675/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
56101 Jedálne
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Dúbravka.

Predmet činnosti

7 zapísaných činností

  • Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiachod 2019
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2019
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2019
  • Výroba nápojovod 2019
  • Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2019
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 2019
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2019
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Jedálne — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
2 zmluvy
spolu 10 tis. € · posledná 4. 2. 2021

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 56101), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251282. z 3 422
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (jedálne).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 8. 2. 2026 · 3 záznamy

  1. 8. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 18. 11. 2019Registrácia za platiteľa DPHSK2121060238
  3. 2. 7. 2019Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia jedálne s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/52498565

JLC, s. r. o. – tržby 131 tis. € – IČO 52498565