SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/52548848

Kenoe s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Liešťany · od 2019

predtým MISSOULA, s. r. o.

IČO
52548848
DIČ
2121073724
Sídlo
Lomnica 502, 972 27 Liešťany
firmy v okolí

KonateľMichal Hrabáč+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Kenoe s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Liešťany, v registri od 15. 8. 2019. Vo vedení firmy: Michal Hrabáč a Martina Hrabáčová. V roku 2025 mala firma tržby 12 tis. € (−83,2 %) a zisk 994 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1134. z 1 275 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

7 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
12 tis. €
Za rok
−83 %
Od 2020
−86 %
050 tis.100 tis.150 tis.2020—2021−9 %2022+60 %2023+20 %2024−52 %2025−83 %
  • Priemerný rast ročne
    −32,4 %
  • Najlepší rok
    2022, +60 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    8,3 %
    +8,8 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROA
    4,8 %
    +7,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    90,8 %
    −2,2 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019
Tržby12 000 €71 244 €149 362 €124 523 €77 682 €85 054 €—
Výsledok hospodárenia994 €−398 €−33 852 €−34 886 €−24 396 €135 €−260 €
Aktíva spolu20 685 €12 905 €31 060 €51 358 €6 349 €11 479 €4 740 €
Vlastné imanie1 895 €901 €1 299 €593 €−19 521 €4 875 €4 740 €
Podané26. 3. 20267. 6. 202531. 3. 202427. 6. 202330. 6. 202230. 6. 20213. 2. 2020
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1134. z 1 275 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 7 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2121073724
platiteľ od 1. 11. 2020
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Lomnica 502, 972 27 Liešťany
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
15. 8. 2019
7 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 38752/R
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
56300 Služby pohostinstiev
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
MISSOULA, s. r. o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Liešťany.

Predmet činnosti

28 zapísaných činností

  • Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadomod 2019
  • Služby požičovníod 2019
  • Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuod 2019
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 2019
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadeníod 2019
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2019
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2019
  • Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práceod 2019
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Služby pohostinstiev — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 56300), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251134. z 1 275
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (služby pohostinstiev).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 26. 3. 2026 · 9 záznamov

  1. 26. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 11. 2020Registrácia za platiteľa DPHSK2121073724
  3. 5. 2. 2020Zmena obchodného menaKenoe s. r. o.predtým MISSOULA, s. r. o.
  4. 5. 2. 2020Presun sídlaLomnica 502 Liešťanypredtým Východná 2338/21 Trenčín
  5. 5. 2. 2020Nový spoločníkBc. Martina Hrabáčová, podiel 50 %
  6. 5. 2. 2020Nový spoločníkMichal Hrabáč, podiel 50 %
  7. 23. 1. 2020Nový člen vedeniaMichal Hrabáč, konateľ
  8. 23. 1. 2020Nový člen vedeniaBc. Martina Hrabáčová, konateľ
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia služby pohostinstiev s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/52548848

Kenoe s. r. o. – tržby 12 tis. € – IČO 52548848