SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/52558151

CORINO PIZZA s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Zvolen · od 2019
IČO
52558151
DIČ
2121100377
Sídlo
Môťovská ulica 351/1, 960 01 Zvolen
firmy v okolí

KonateľBc. Jana Horanská+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

CORINO PIZZA s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Zvolen, v registri od 6. 8. 2019. Vo vedení firmy: Jana Horanská a Michal Horanský. V roku 2025 mala firma tržby 722 tis. € (−1,5 %) a stratu 111 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať117. z 1 276 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

7 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
722 tis. €
Za rok
−2 %
Od 2020
+175 %
0250 tis.500 tis.750 tis.2020—2021+23 %2022+43 %2023+31 %2024+21 %2025−2 %
  • Priemerný rast ročne
    +22,5 %
  • Najlepší rok
    2022, +43 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -15,4 %
    −4,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    -76,5 %
    −8,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    135,9 %
    +21,7 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019
Tržby721 503 €732 555 €603 175 €461 712 €322 608 €262 035 €—
Výsledok hospodárenia−111 092 €−81 182 €−127 318 €−174 018 €−166 073 €−153 403 €−62 €
Aktíva spolu145 156 €119 982 €148 199 €152 286 €131 081 €111 399 €32 150 €
Vlastné imanie−52 148 €−17 055 €−65 873 €−138 555 €−114 537 €−98 464 €4 938 €
Podané26. 6. 202621. 5. 202514. 6. 202428. 6. 202317. 6. 202225. 6. 202130. 10. 2020
Nesedí číslo alebo chýba rok?
117. z 1 276 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 7 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
4 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2121100377
platiteľ od 1. 1. 2020
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Môťovská ulica 351/1, 960 01 Zvolen
Banskobystrický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
6. 8. 2019
7 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica · oddiel Sro, vložka 37089/S
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
10 – 19 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
56300 Služby pohostinstiev
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Zvolen.

Predmet činnosti

14 zapísaných činností

  • Prevádzkovanie výdajne stravyod 2019
  • Kopírovacie a rozmnožovacie službyod 2019
  • Kancelárske a sekretárske službyod 2019
  • Vedenie účtovníctvaod 2019
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2019
  • Reklamné a marketingové službyod 2019
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2019
  • Výroba kakaa, výrobkov z kakaa a cukroviniekod 2019
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Služby pohostinstiev — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
2 zmluvy
posledná 2. 6. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 56300), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025117. z 1 276
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (služby pohostinstiev).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 26. 6. 2026 · 3 záznamy

  1. 26. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 1. 2020Registrácia za platiteľa DPHSK2121100377
  3. 6. 8. 2019Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia služby pohostinstiev s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/52558151

CORINO PIZZA s.r.o. – tržby 722 tis. € – IČO 52558151