SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/52599990

El-Int Slovakia, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Lopušné Pažite · od 2019
IČO
52599990
DIČ
2121077189
Sídlo
Pažite 113, 023 36 Lopušné Pažite
firmy v okolí

KonateľMichal Chylák+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

El-Int Slovakia, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Lopušné Pažite, v registri od 23. 8. 2019. Vo vedení firmy: Michal Chylák a Dominik Káčerík. V roku 2025 mala firma tržby 369 tis. € (+58,6 %) a zisk 389 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať529. z 2 869 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

7 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
369 tis. €
Za rok
+59 %
0200 tis.400 tis.2019—2020×352021+180 %2022+40 %2023+159 %2024+101 %2025+59 %
  • Najlepší rok
    2020, ×35

Ukazovatele 2025

  • Marža
    0,1 %
    −1,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    3,1 %
    −25,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    0,4 %
    −5,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    87,5 %
    +8,2 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019
Tržby369 199 €232 739 €115 862 €44 675 €31 879 €11 384 €325 €
Výsledok hospodárenia389 €3 490 €1 342 €1 746 €684 €300 €−496 €
Aktíva spolu101 746 €59 608 €57 260 €28 626 €26 356 €9 035 €4 504 €
Vlastné imanie12 737 €12 348 €8 577 €7 234 €5 488 €4 804 €4 504 €
Podané10. 3. 202611. 3. 202515. 3. 202427. 1. 202327. 3. 20226. 3. 202110. 3. 2020
Nesedí číslo alebo chýba rok?
529. z 2 869 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 7 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2121077189
platiteľ od 25. 11. 2020
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Pažite 113, 023 36 Lopušné Pažite
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
23. 8. 2019
7 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 72994/L
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
43210 Elektrická inštalácia
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Lopušné Pažite.

Predmet činnosti

23 zapísaných činností

  • Skladovanie a pomocné činnosti v dopraveod 2019
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 2019
  • Administratívne službyod 2019
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 2019
  • Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosťod 2019
  • Čistiace a upratovacie službyod 2019
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2019
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 2019
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Elektrická inštalácia — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 43210), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025529. z 2 869
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (elektrická inštalácia).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 10. 3. 2026 · 7 záznamov

  1. 10. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 19. 1. 2024Nový spoločníkDominik Káčerík, podiel 50 %
  3. 19. 1. 2024Nový spoločníkMichal Chylák, podiel 50 %
  4. 8. 1. 2024Nový člen vedeniaDominik Káčerík, konateľ
  5. 8. 12. 2022Presun sídlaPažite 113 Lopušné Pažitepredtým 204 Radoľa
  6. 25. 11. 2020Registrácia za platiteľa DPHSK2121077189
  7. 23. 8. 2019Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia elektrická inštalácia s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/52599990

El-Int Slovakia, s. r. o. – tržby 369 tis. € – IČO 52599990