SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/52609359

SalvaForst s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Ratka · od 2019
IČO
52609359
DIČ
2121082601
Sídlo
Ratka 32, 986 01 Ratka
firmy v okolí

KonateľMichal Salva

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

SalvaForst s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Ratka, v registri od 4. 9. 2019. Vo vedení firmy: Michal Salva. V roku 2025 mala firma tržby 312 tis. € (−9,8 %) a stratu 4 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať120. z 747 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

7 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
312 tis. €
Za rok
−10 %
Od 2019
+348 %
0200 tis.400 tis.2019—2020+114 %2021+11 %2022+33 %2023+43 %2024+10 %2025−10 %
  • Priemerný rast ročne
    +28,4 %
  • Najlepší rok
    2020, +114 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -1,2 %
    −8,8 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -4,5 %
    −35,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -2,1 %
    −17,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    52,8 %
    +3,0 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019
Tržby312 098 €346 184 €314 867 €220 601 €165 893 €149 198 €69 645 €
Výsledok hospodárenia−3 694 €26 255 €10 683 €456 €2 448 €11 906 €29 026 €
Aktíva spolu173 907 €171 039 €112 655 €53 455 €69 076 €76 608 €42 045 €
Vlastné imanie82 079 €85 773 €59 519 €48 835 €48 380 €45 931 €34 026 €
Podané21. 3. 202629. 6. 202529. 5. 202426. 3. 202314. 3. 202214. 6. 202129. 6. 2020
Nesedí číslo alebo chýba rok?
120. z 747 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 7 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2121082601
platiteľ od 1. 3. 2020
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Ratka 32, 986 01 Ratka
Banskobystrický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
4. 9. 2019
7 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica · oddiel Sro, vložka 37235/S
Hlavná činnosť
2401 Služby súvisiace s lesníctvom
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Ratka.

Predmet činnosti

3 zapísané činnosti

  • Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctveod 2019
  • Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctveod 2019
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod), alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2019
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Služby súvisiace s lesníctvom — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 2401), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025120. z 747
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (služby súvisiace s lesníctvom).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 21. 3. 2026 · 3 záznamy

  1. 21. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 3. 2020Registrácia za platiteľa DPHSK2121082601
  3. 4. 9. 2019Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia služby súvisiace s lesníctvom s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/52609359

SalvaForst s.r.o. – tržby 312 tis. € – IČO 52609359