SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/52624323

TATRAREK s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Plavnica · od 2019
IČO
52624323
DIČ
2121109716
Sídlo
Plavnica 398, 065 45 Plavnica
firmy v okolí

KonateľJán Rabik

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

TATRAREK s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Plavnica, v registri od 16. 10. 2019. Vo vedení firmy: Ján Rabik. V roku 2025 mala firma tržby 1 mil. € (+2,3 %) a zisk 105 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať214. z 1 673 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

7 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
1 mil. €
Za rok
+2 %
Od 2019
+4026 %
0500 tis.1 mil.1,5 mil.2019—2020×14,42021−26 %2022+119 %2023+83 %2024−6 %2025+2 %
  • Najlepší rok
    2020, ×14,4

Ukazovatele 2025

  • Marža
    10,2 %
    +7,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    42,9 %
    +20,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    16,5 %
    +10,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    61,6 %
    −9,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019
Tržby1 029 593 €1 006 753 €1 067 624 €583 404 €266 627 €359 960 €24 955 €
Výsledok hospodárenia104 822 €31 102 €58 069 €621 €647 €7 913 €13 790 €
Aktíva spolu636 146 €479 896 €362 990 €266 840 €115 329 €118 693 €22 765 €
Vlastné imanie244 466 €139 644 €103 542 €45 474 €39 853 €26 704 €18 790 €
Podané29. 4. 202628. 4. 202525. 6. 202425. 3. 202330. 3. 202230. 6. 20211. 9. 2020
Nesedí číslo alebo chýba rok?
214. z 1 673 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 7 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
32 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
7
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2121109716
platiteľ od 1. 5. 2020
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Plavnica 398, 065 45 Plavnica
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
16. 10. 2019
7 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 39169/P
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
4100 Výstavba obytných a neobytných budov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Plavnica.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

11 zapísaných činností · 1 ukončená činnosť

  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2026
  • Skladové, pomocné a prepravné služby v dopraveod 2026
  • Verejné obstarávanieod 2026
  • Výroba a hutnícke spracovanie kovov, výroba a opracovanie jednoduchých kovových výrobkovod 2026
  • Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadomod 2026
  • Čistiace a upratovacie službyod 2026
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 2026
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoobchod)od 2026
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výstavba obytných a neobytných budov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
31 zmlúv
spolu 3,7 mil. € · posledná 13. 8. 2026

Posledné zmluvy

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 4100), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025214. z 1 673
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výstavba obytných a neobytných budov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 29. 4. 2026 · 4 záznamy

  1. 29. 4. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 5. 2020Registrácia za platiteľa DPHSK2121109716
  3. 25. 3. 2020Zápis konečného užívateľa výhodJán Rabik
  4. 16. 10. 2019Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výstavba obytných a neobytných budov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/52624323

TATRAREK s. r. o. – tržby 1,0 mil. € – IČO 52624323