SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/52624960

JOiO, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Stupava · od 2019
IČO
52624960
DIČ
2121129252
Sídlo
Stupava 5574, 900 31 Stupava
firmy v okolí

KonateľBc. Ivana Krippelová+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

JOiO, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Stupava, v registri od 12. 11. 2019. Vo vedení firmy: Ivana Krippelová a Juraj Guliás. V roku 2025 mala firma tržby 240 tis. € (+0,3 %) a stratu 43 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať19. z 59 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

7 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
240 tis. €
Za rok
+0 %
Od 2019
+1722 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2019—2020×18,12021+7 %2022−8 %2023+6 %2024−4 %2025+0 %
  • Najlepší rok
    2020, ×18,1

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -17,8 %
    −13,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -85,7 %
    −74,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -6,9 %
    −5,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    91,9 %
    +6,7 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019
Tržby239 928 €239 244 €248 609 €234 157 €254 578 €238 438 €13 170 €
Výsledok hospodárenia−42 718 €−10 591 €30 102 €−9 142 €33 635 €38 328 €5 247 €
Aktíva spolu615 476 €625 322 €355 420 €277 328 €187 317 €180 443 €11 721 €
Vlastné imanie49 861 €92 579 €103 170 €73 068 €82 210 €48 575 €10 247 €
Podané27. 3. 202617. 6. 202530. 5. 202428. 3. 202318. 3. 202225. 5. 202125. 8. 2020
Nesedí číslo alebo chýba rok?
19. z 59 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 7 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2121129252
platiteľ od 27. 1. 2020
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Stupava 5574, 900 31 Stupava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
12. 11. 2019
6 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 141542/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
47720 Maloobchod s obuvou a koženými výrobkami v špecializovaných predajniach
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Stupava.

Predmet činnosti

11 zapísaných činností

  • Výroba obuvi a komponentov obuvi s výnimkou ortopedickej obuviod 2019
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 2019
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 2019
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2019
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2019
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2019
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2019
  • Administratívne službyod 2019
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Maloobchod s obuvou a koženými výrobkami v špecializovaných predajniach — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 30. 4. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47720), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202519. z 59
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (maloobchod s obuvou a koženými výrobkami v špecializovaných predajniach).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 27. 3. 2026 · 3 záznamy

  1. 27. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 27. 1. 2020Registrácia za platiteľa DPHSK2121129252
  3. 12. 11. 2019Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia maloobchod s obuvou a koženými výrobkami v špecializovaných predajniach s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/52624960

JOiO, s. r. o. – tržby 240 tis. € – IČO 52624960