SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/52640949

Ambulapraktika s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2019

predtým Omitava s. r. o.

IČO
52640949
DIČ
2121090004
Sídlo
Tupého 31, 831 01 Bratislava – Nové Mesto
firmy v okolí

KonateľMUDr. Juraj Demian, PhD.

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Ambulapraktika s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Nové Mesto, v registri od 14. 9. 2019. Vo vedení firmy: Juraj Demian. V roku 2025 mala firma tržby 374 tis. € (+8,2 %) a zisk 151 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1472. z 15 640 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

7 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
374 tis. €
Za rok
+8 %
0200 tis.400 tis.2019—2020×8,22021+264 %2022+40 %2023+36 %2024+31 %2025+8 %
  • Najlepší rok
    2020, ×8,2

Ukazovatele 2025

  • Marža
    40,5 %
    −2,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    49,7 %
    +11,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    15,0 %
    −0,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    69,8 %
    +10,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019
Tržby373 813 €345 422 €263 667 €194 263 €138 747 €38 135 €4 634 €
Výsledok hospodárenia151 378 €148 005 €115 521 €62 680 €23 557 €645 €−149 €
Aktíva spolu1 011 053 €945 128 €443 705 €299 506 €145 135 €13 272 €9 332 €
Vlastné imanie304 883 €385 142 €237 137 €91 733 €29 053 €5 496 €4 851 €
Podané12. 6. 202624. 6. 202527. 6. 202430. 5. 202328. 6. 202218. 3. 202127. 3. 2020
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1472. z 15 640 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 7 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
41 tis. €
vyrubená za rok 2025
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Tupého 31, 831 01 Bratislava – Nové Mesto
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
14. 9. 2019
7 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 141485/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
82990 Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
Omitava s. r. o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Nové Mesto.

Predmet činnosti

18 zapísaných činností · 1 ukončená činnosť

  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2019
  • Prípravné práce k realizácii stavbyod 2019
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2019
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2019
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2019
  • Administratívne službyod 2019
  • Čistiace a upratovacie službyod 2019
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2019
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
22 zmlúv
spolu 2 tis. € · posledná 31. 3. 2026

Posledné zmluvy

  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—31. 3. 2026
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—23. 10. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—29. 5. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—29. 4. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—27. 9. 2024
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—30. 7. 2024
  • Bratislavský samosprávny krajZmluva o poskytnutí dotácie č. 017522 tis. €20. 5. 2024
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—30. 4. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 82990), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251472. z 15 640
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 12. 6. 2026 · 4 záznamy

  1. 12. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 10. 2019Zmena obchodného menaAmbulapraktika s. r. o.predtým Omitava s. r. o.
  3. 1. 10. 2019Presun sídlaTupého 31 Bratislava - mestská časť Nové Mestopredtým Vlkas 136 Vlkas
  4. 14. 9. 2019Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/52640949

Ambulapraktika s. r. o. – tržby 374 tis. € – IČO 52640949