SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/52641198

RACAR spol. s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2019
IČO
52641198
DIČ
2121094470
Sídlo
Pribinova 4, 811 09 Bratislava – Staré Mesto
firmy v okolí

KonateľRadek Žďárský

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

RACAR spol. s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Staré Mesto, v registri od 19. 9. 2019. Vo vedení firmy: Radek Žďárský. V roku 2025 mala firma tržby 646 tis. € (−2,2 %) a zisk 23 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať196. z 431 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

7 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
646 tis. €
Za rok
−2 %
Od 2020
+258 %
01 mil.2 mil.2020—2021×5,22022+54 %2023+12 %2024−59 %2025−2 %
  • Priemerný rast ročne
    +29,1 %
  • Najlepší rok
    2021, ×5,2

Ukazovatele 2025

  • Marža
    3,5 %
    +3,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    9,2 %
    +7,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    2,1 %
    +1,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    77,3 %
    −6,0 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019
Tržby646 231 €660 556 €1 623 350 €1 455 773 €945 794 €180 350 €—
Výsledok hospodárenia22 647 €3 244 €37 191 €54 665 €80 163 €32 496 €729 €
Aktíva spolu1 080 284 €1 198 379 €1 646 180 €911 048 €677 832 €123 015 €7 335 €
Vlastné imanie245 379 €199 902 €211 043 €173 053 €118 388 €38 224 €5 729 €
Podané27. 6. 202630. 6. 20252. 4. 202421. 3. 20238. 3. 20228. 3. 202128. 3. 2020
Nesedí číslo alebo chýba rok?
196. z 431 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 7 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
10 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
8
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2121094470
platiteľ od 18. 10. 2019
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Pribinova 4, 811 09 Bratislava – Staré Mesto
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
19. 9. 2019
7 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 140475/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
45110 Predaj automobilov a ľahkých motorových vozidiel
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Staré Mesto.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

19 zapísaných činností · 4 ukončené činnosti

  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2019
  • Čistiace a upratovacie službyod 2019
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2019
  • Služby požičovníod 2019
  • Fotografické službyod 2019
  • Dizajnérske činnostiod 2019
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 2019
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2019
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Predaj automobilov a ľahkých motorových vozidiel — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 45110), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025196. z 431
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (predaj automobilov a ľahkých motorových vozidiel).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

77 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 77.

História zmien

Posledná zmena 27. 6. 2026 · 2 záznamy

  1. 27. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 19. 9. 2019Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia predaj automobilov a ľahkých motorových vozidiel s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/52641198

RACAR spol. s.r.o. – tržby 646 tis. € – IČO 52641198