SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/52644138

oknaVigo s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2019

predtým Kansa 1, s.r.o.

IČO
52644138
DIČ
2121130957
Sídlo
Mánesovo námestie 1, 851 01 Bratislava – Petržalka
firmy v okolí

KonateľMartina Neuholdová

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

oknaVigo s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Petržalka, v registri od 22. 10. 2019. Vo vedení firmy: Martina Neuholdová. V roku 2025 mala firma tržby 483 tis. € (−40,2 %) a zisk 5 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať336. z 3 863 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

7 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
483 tis. €
Za rok
−40 %
0500 tis.1 mil.2019—2020×9,32021×12,52022−6 %2023+24 %2024+32 %2025−40 %
  • Najlepší rok
    2021, ×12,5

Ukazovatele 2025

  • Marža
    1,1 %
    −0,9 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    4,4 %
    −9,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    3,2 %
    −4,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    27,1 %
    −20,5 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019
Tržby483 373 €808 082 €613 581 €493 418 €526 452 €42 117 €4 520 €
Výsledok hospodárenia5 105 €15 526 €38 €1 465 €431 €−13 784 €996 €
Aktíva spolu157 488 €209 293 €159 618 €186 409 €49 638 €29 219 €6 261 €
Vlastné imanie114 776 €109 672 €94 146 €6 896 €5 431 €−7 788 €5 996 €
Podané19. 6. 202630. 6. 20256. 11. 202430. 6. 202330. 6. 202227. 5. 20214. 3. 2020
Nesedí číslo alebo chýba rok?
336. z 3 863 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 7 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Daň z príjmov
2 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2121130957
platiteľ od 15. 12. 2019
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Mánesovo námestie 1, 851 01 Bratislava – Petržalka
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
22. 10. 2019
7 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 141091/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
82110 Kombinované administratívno-kancelárske činnosti
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
Kansa 1, s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Petržalka.

Predmet činnosti

20 zapísaných činností

  • Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práceod 2019
  • Čistiace a upratovacie službyod 2019
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2019
  • Skladovanie a pomocné činnosti v dopraveod 2019
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadeníod 2019
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2019
  • Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuod 2019
  • Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných viedod 2019
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Kombinované administratívno-kancelárske činnosti — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
3 zmluvy
spolu 11 tis. € · posledná 26. 9. 2024

Posledné zmluvy

  • Mestský bytový podnik Nová Baňa, s.r.o.Rámcova zmluva o dodaní tovarov a poskytovaní služieb—26. 9. 2024
  • Obchodná akadémia, Nevädzová 3, BratislavaZmluva o dielo - výmena vchodových dverí8 tis. €21. 6. 2024
  • Obchodná akadémia, Nevädzová 3, BratislavaZmluva o dielo - výmena vchodových dverí3 tis. €21. 6. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 82110), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025336. z 3 863
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (kombinované administratívno-kancelárske činnosti).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

2 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 19. 6. 2026 · 7 záznamov

  1. 19. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 12. 5. 2021Nový spoločníkMartina Neuholdová, podiel 100 %
  3. 3. 6. 2020Zmena obchodného menaoknaVigo s. r. o.predtým Kansa 1, s.r.o.
  4. 3. 6. 2020Presun sídlaMánesovo námestie 1 Bratislava - mestská časť Petržalkapredtým Klemensova 13 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
  5. 18. 5. 2020Nový člen vedeniaMartina Neuholdová, konateľ
  6. 15. 12. 2019Registrácia za platiteľa DPHSK2121130957
  7. 22. 10. 2019Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia kombinované administratívno-kancelárske činnosti s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/52644138

oknaVigo s. r. o. – tržby 483 tis. € – IČO 52644138