SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/52644952

M-BEET s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Trnava · od 2019
IČO
52644952
DIČ
2121099453
Sídlo
Novomestská ulica 8, 917 01 Trnava
firmy v okolí

KonateľJUDr. Mgr. Štefan Siskovič, PhD.

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

M-BEET s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Trnava, v registri od 1. 10. 2019. Vo vedení firmy: Štefan Siskovič. V roku 2025 mala firma tržby 48 tis. € a zisk 44 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať774. z 1 400 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

7 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
48 tis. €
Za rok
×53,3
020 tis.40 tis.60 tis.2019—2020×38,82021−45 %2022−46 %2023−96 %2024+116 %2025×53,3
  • Najlepší rok
    2025, ×53,3

Ukazovatele 2025

  • Marža
    90,7 %
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    96,3 %
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    87,9 %
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    8,8 %
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019
Tržby48 000 €901 €417 €10 457 €19 416 €35 552 €916 €
Výsledok hospodárenia43 553 €−1 458 €−288 €−1 485 €−336 €225 €—
Aktíva spolu49 548 €1 997 €3 115 €3 653 €4 888 €6 857 €5 000 €
Vlastné imanie45 210 €1 657 €3 115 €3 403 €4 888 €5 225 €5 000 €
Podané22. 6. 202631. 3. 202527. 6. 202417. 5. 202315. 3. 202229. 3. 202124. 3. 2020
Nesedí číslo alebo chýba rok?
774. z 1 400 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 7 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
4 tis. €
vyrubená za rok 2025
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Novomestská ulica 8, 917 01 Trnava
Trnavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
1. 10. 2019
7 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 58299/T
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
16100 Pilovanie a hobľovanie dreva
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Trnava.

Prepojené firmy

26 firiem cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 19 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

4 zapísané činnosti

  • Administratívne službyod 2019
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2019
  • Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržbaod 2019
  • Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z drevaod 2019
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Pilovanie a hobľovanie dreva — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 16100), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025774. z 1 400
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (pilovanie a hobľovanie dreva).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

2 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 22. 6. 2026 · 5 záznamov

  1. 22. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 26. 11. 2024Presun sídlaNovomestská ulica 8 Trnavapredtým Partizánska 13 Rajec
  3. 26. 11. 2024Nový spoločníkJUDr. Mgr. Štefan Siskovič, PhD., podiel 100 %
  4. 10. 9. 2024Nový člen vedeniaJUDr. Mgr. Štefan Siskovič, PhD., konateľ
  5. 1. 10. 2019Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia pilovanie a hobľovanie dreva s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/52644952

M-BEET s. r. o. – tržby 48 tis. € – IČO 52644952