SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/52645860

Empresa catering & events s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Zvolen · od 2019
IČO
52645860
DIČ
2121090873
Sídlo
A. Hlinku 2446/7, 960 01 Zvolen
firmy v okolí

KonateľLukáš Guzman

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Empresa catering & events s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Zvolen, v registri od 17. 9. 2019. Vo vedení firmy: Lukáš Guzman. V roku 2025 mala firma tržby 186 tis. € (+15,5 %) a zisk 19 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať91. z 247 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

7 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
186 tis. €
Za rok
+16 %
0100 tis.200 tis.2019—2020—2021×4,42022+99 %2023+98 %2024+27 %2025+16 %
  • Najlepší rok
    2021, ×4,4

Ukazovatele 2025

  • Marža
    10,1 %
    −9,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    23,7 %
    −23,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    13,1 %
    −8,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    44,6 %
    −10,4 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019
Tržby185 502 €160 556 €125 962 €63 478 €31 861 €7 165 €0 €
Výsledok hospodárenia18 716 €31 285 €19 198 €16 270 €6 161 €−1 534 €−10 €
Aktíva spolu142 456 €148 161 €99 021 €52 261 €22 634 €16 089 €4 990 €
Vlastné imanie78 956 €66 692 €45 086 €25 888 €9 617 €3 456 €4 990 €
Podané29. 3. 202626. 6. 202526. 6. 202427. 6. 202328. 3. 202230. 3. 202128. 6. 2020
Nesedí číslo alebo chýba rok?
91. z 247 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 7 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2121090873
platiteľ od 1. 8. 2022
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
A. Hlinku 2446/7, 960 01 Zvolen
Banskobystrický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
17. 9. 2019
7 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica · oddiel Sro, vložka 37302/S
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
56290 Ostatné jedálenské služby
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Zvolen.

Prepojené firmy

2 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

5 zapísaných činností

  • Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiachod 2019
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 2019
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 2019
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 2019
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2019
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné jedálenské služby — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 23. 2. 2024

Posledné zmluvy

  • Stredná odborná škola hotelových služieb a obchodu, Jabloňová 1351, ZvolenMemorandum o vzájomnej spolupráci—23. 2. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 56290), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202591. z 247
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné jedálenské služby).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 29. 3. 2026 · 3 záznamy

  1. 29. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 8. 2022Registrácia za platiteľa DPHSK2121090873
  3. 17. 9. 2019Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné jedálenské služby s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/52645860

Empresa catering & events s. r. o. – tržby 186 tis. € – IČO 52645860