SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/52648575

JT Nitra, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Lužianky · od 2019
IČO
52648575
DIČ
2121109606
Sídlo
Rastislavova 262, 951 41 Lužianky
firmy v okolí

KonateľJozef Toráč

Je to vaša firma?

Kontakty k firme zatiaľ nemáme. Pridajte ich — firmy, ktoré hľadajú dodávateľov, sa vám ozvú.

Pridať kontakty

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

JT Nitra, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Lužianky, v registri od 15. 10. 2019. Vo vedení firmy: Jozef Toráč. V roku 2025 mala firma tržby 48 tis. € (+218,9 %) a zisk 5 tis. €.

3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

7 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
48 tis. €
Za rok
+219 %
Od 2019
+178 %
020 tis.40 tis.60 tis.2019—2020−42 %2021−15 %2022+55 %2023+86 %2024−39 %2025+219 %
  • Najlepší rok
    2025, +219 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    9,5 %
    +39,5 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    45,2 %
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    12,8 %
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    71,7 %
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019
Tržby47 775 €14 981 €24 590 €13 250 €8 550 €10 000 €17 215 €
Výsledok hospodárenia4 546 €−4 488 €1 410 €885 €875 €1 141 €681 €
Aktíva spolu35 508 €6 432 €10 673 €9 107 €8 269 €7 437 €6 134 €
Vlastné imanie10 050 €5 504 €9 992 €8 582 €7 697 €6 822 €5 681 €
Podané30. 6. 202626. 2. 20251. 4. 202429. 3. 202331. 3. 202216. 9. 202118. 10. 2020
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1300. z 2 514 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 7 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Daň z príjmov
505 €
vyrubená za rok 2025
IČ DPH
SK2121109606
platiteľ od 4. 6. 2026
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Rastislavova 262, 951 41 Lužianky
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
15. 10. 2019
7 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 49563/N
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
5 – 9 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
43120 Zemné práce
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Lužianky.

Záložné práva

1 záznam v Notárskom centrálnom registri

  • Registrácia nového záložného práva5. 8. 2025
    v prospech COFIDIS, Parc de la Haute Borne, avenue Halley 61, 59866 Villeneuve d´Ascq, Francúzska republika, spoločnosť zapísaná v R.C.S. Lille Métropole, číslo zápisu: 325 307 106, organizačná zložka COFIDIS SA, pobočka zahraničnej banky, Právna forma: Nešpecifikovaná právna forma, IČO: 50595628, Landererova 12, Bratislava - mestská časť Staré Mesto 811 09, Slovenská republika · istina 22 032 €
    Vec · 33327/2025

Informatívny výpis. Oficiálne potvrdenie vydá notár z Notárskeho centrálneho registra záložných práv.

Nové záložné právo?
Upozorníme vás, keď pribudne záložné právo alebo začne jeho výkon.

Predmet činnosti

6 zapísaných činností

  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2019
  • Prípravné práce k realizácii stavbyod 2019
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2019
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2019
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2019
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2019
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Zemné práce — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 2. 6. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 43120), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251300. z 2 514
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (zemné práce).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 5 záznamov

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 4. 6. 2026Registrácia za platiteľa DPHSK2121109606
  3. 5. 8. 2025Záložné právoveriteľ: COFIDIS
  4. 14. 1. 2023Nový spoločníkJozef Toráč, podiel 100 %
  5. 15. 10. 2019Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia zemné práce s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/52648575

JT Nitra, s.r.o. – tržby 48 tis. € – IČO 52648575