SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/52649067

HOSP, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2019
IČO
52649067
DIČ
2121095493
Sídlo
Kopčianska 3756/10, 851 01 Bratislava – Petržalka
firmy v okolí

KonateľMatúš Fulajtár

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

HOSP, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Petržalka, v registri od 25. 9. 2019. Vo vedení firmy: Matúš Fulajtár. V roku 2025 mala firma tržby 321 tis. € (+157,0 %) a zisk 49 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1311. z 11 432 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

7 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
321 tis. €
Za rok
+157 %
0200 tis.400 tis.2019—2020×16,72021−1 %2022+77 %2023−8 %2024+44 %2025+157 %
  • Najlepší rok
    2020, ×16,7

Ukazovatele 2025

  • Marža
    15,1 %
    +3,7 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    50,3 %
    +20,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    8,2 %
    +4,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    83,6 %
    −3,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019
Tržby321 157 €124 963 €86 572 €93 747 €52 966 €53 443 €3 200 €
Výsledok hospodárenia48 631 €14 296 €10 102 €−1 432 €5 053 €14 888 €227 €
Aktíva spolu591 070 €367 466 €109 018 €93 101 €43 889 €40 757 €5 288 €
Vlastné imanie96 769 €48 136 €33 840 €23 739 €25 170 €20 116 €5 227 €
Podané16. 6. 202615. 3. 20259. 3. 202417. 3. 202327. 3. 202229. 3. 202128. 3. 2020
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1311. z 11 432 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 7 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Daň z príjmov
13 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2121095493
platiteľ od 1. 1. 2020
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Kopčianska 3756/10, 851 01 Bratislava – Petržalka
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
25. 9. 2019
7 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 140594/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
70220 Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Petržalka.

Predmet činnosti

19 zapísaných činností

  • Osadzovanie a údržba dopravného značenia a inštalovanie dopravných značiekod 2019
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2019
  • Prípravné práce k realizácii stavbyod 2019
  • Stavebné cenárstvood 2019
  • Príprava a vypracovanie technických návrhov, grafické a kresličské práceod 2019
  • Inžinierska činnosťod 2019
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2019
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2019
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 70220), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251311. z 11 432
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

67 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 67.

História zmien

Posledná zmena 16. 6. 2026 · 5 záznamov

  1. 16. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 23. 7. 2025Nový spoločníkMatúš Fulajtár, podiel 100 %
  3. 5. 6. 2025Nový člen vedeniaMatúš Fulajtár, konateľ
  4. 1. 1. 2020Registrácia za platiteľa DPHSK2121095493
  5. 25. 9. 2019Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/52649067

HOSP, s. r. o. – tržby 321 tis. € – IČO 52649067