SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/52658601

Fool film plus, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2020

predtým N11, s.r.o.

IČO
52658601
DIČ
2121183207
Sídlo
Miletičova 5B, 821 08 Bratislava – Ružinov
firmy v okolí

KonateľMartin Paleček

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Fool film plus, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Ružinov, v registri od 13. 2. 2020. Vo vedení firmy: Martin Paleček. V roku 2025 mala firma tržby 5 tis. € a zisk 535 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať3871. z 4 458 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

6 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
5 tis. €
Za rok
×6,4
03 tis.5 tis.8 tis.2021—2022−81 %2023−58 %2024+59 %2025×6,4
  • Najlepší rok
    2025, ×6,4
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020
Tržby5 127 €796 €500 €1 200 €6 400 €—
Výsledok hospodárenia535 €−673 €241 €−343 €447 €—
Aktíva spolu6 588 €6 033 €5 589 €5 305 €5 744 €5 000 €
Vlastné imanie5 208 €4 673 €5 346 €5 105 €5 447 €5 000 €
Podané10. 3. 202612. 3. 20256. 3. 202416. 3. 202312. 3. 202230. 3. 2021
Nesedí číslo alebo chýba rok?
3871. z 4 458 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 6 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
IČ DPH
SK2121183207
platiteľ od 21. 3. 2022
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Miletičova 5B, 821 08 Bratislava – Ružinov
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
13. 2. 2020
6 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 143066/B
Hlavná činnosť
68310 Realitné kancelárie
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
N11, s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Ružinov.

Predmet činnosti

17 zapísaných činností

  • Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť).od 2020
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov.od 2020
  • Čistiace a upratovacie služby.od 2020
  • Sťahovacie služby.od 2020
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla.od 2020
  • Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok.od 2020
  • Skladovanie a pomocné činnosti v doprave.od 2020
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov.od 2020
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Realitné kancelárie — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 68310), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20253871. z 4 458
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (realitné kancelárie).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

73 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 73.

História zmien

Posledná zmena 10. 3. 2026 · 6 záznamov

  1. 10. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 21. 3. 2022Registrácia za platiteľa DPHSK2121183207
  3. 22. 11. 2020Zmena obchodného menaFool film plus, s.r.o.predtým N11, s.r.o.
  4. 22. 11. 2020Nový spoločníkMartin Paleček, podiel 100 %
  5. 12. 11. 2020Nový člen vedeniaMartin Paleček, konateľ
  6. 13. 2. 2020Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia realitné kancelárie s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/52658601

Fool film plus, s.r.o. – tržby 5 tis. € – IČO 52658601