SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/52659372

YoGO Education s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Nitra · od 2019
IČO
52659372
DIČ
2121097055
Sídlo
Fraňa Mojtu 284/24, 949 01 Nitra
firmy v okolí

KonateľIng. Dušan Senteš+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

YoGO Education s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nitra, v registri od 24. 9. 2019. Vo vedení firmy: Dušan Senteš a Viera Sentešová. V roku 2025 mala firma tržby 48 tis. € (+0,7 %) a zisk 40 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať314. z 666 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

7 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
48 tis. €
Za rok
+1 %
020 tis.40 tis.60 tis.2019—2020×20,52021+29 %2022−1 %2023−11 %2024+15 %2025+1 %
  • Najlepší rok
    2020, ×20,5

Ukazovatele 2025

  • Marža
    84,5 %
    +6,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    18,5 %
    −2,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    18,5 %
    −2,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    0,0 %
    −1,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019
Tržby47 743 €47 432 €41 220 €46 353 €46 852 €36 411 €1 776 €
Výsledok hospodárenia40 352 €37 222 €31 938 €34 303 €37 861 €30 036 €1 153 €
Aktíva spolu217 965 €179 879 €140 418 €109 291 €78 418 €41 654 €6 736 €
Vlastné imanie217 865 €177 513 €140 291 €108 353 €74 050 €36 189 €6 153 €
Podané15. 6. 202624. 6. 202526. 6. 202427. 6. 202323. 6. 202224. 6. 202126. 8. 2020
Nesedí číslo alebo chýba rok?
314. z 666 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 7 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
6 tis. €
vyrubená za rok 2025
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Fraňa Mojtu 284/24, 949 01 Nitra
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
24. 9. 2019
7 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 49349/N
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
93110 Prevádzka športových zariadení
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Nitra.

Prepojené firmy

4 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 4 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

8 zapísaných činností

  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, výroby a služiebod 2019
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2019
  • organizovanie kurzov, školení a seminárovod 2019
  • poradenská činnosť v oblasti zdravého životného štýlu a zdravej výživyod 2019
  • konzultačné, poradenské, tréningové a koučovacie služby v oblasti rozvoja ľudských zdrojovod 2019
  • lektorská činnosťod 2019
  • prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuod 2019
  • vykonávanie športovej činnosti podľa § 3 písm. a) zákona č. 440/2015 Z. z. o športe a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisovod 2019
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Prevádzka športových zariadení — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
2 zmluvy
posledná 19. 8. 2026

Posledné zmluvy

  • Univerzita Konštantína Filozofa v NitreZmluva o spolupráci—19. 8. 2026
  • Univerzita Konštantína Filozofa v NitreZmluva o spolupráci—29. 9. 2025

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 93110), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025314. z 666
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (prevádzka športových zariadení).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 15. 6. 2026 · 2 záznamy

  1. 15. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 24. 9. 2019Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia prevádzka športových zariadení s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/52659372

YoGO Education s.r.o. – tržby 48 tis. € – IČO 52659372