SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/52669475

Neupi Construction, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Podhorany · od 2019
IČO
52669475
DIČ
2121106735
Sídlo
059 93 Podhorany
firmy v okolí

KonateľPeter Neupauer+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Neupi Construction, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Podhorany, v registri od 11. 10. 2019. Vo vedení firmy: Peter Neupauer a Dávid Neupauer. V roku 2025 mala firma tržby 231 tis. € (−9,1 %) a stratu 9 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať62. z 255 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

7 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
231 tis. €
Za rok
−9 %
Od 2020
+787 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2020—2021+217 %2022+215 %2023−20 %2024+23 %2025−9 %
  • Najlepší rok
    2021, +217 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -4,0 %
    −6,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -6,5 %
    −10,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -5,5 %
    −8,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    15,8 %
    −1,4 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019
Tržby231 483 €254 654 €207 243 €260 441 €82 781 €26 087 €—
Výsledok hospodárenia−9 214 €5 192 €20 960 €37 145 €10 675 €−10 793 €—
Aktíva spolu167 918 €181 924 €103 008 €94 126 €28 960 €20 990 €5 000 €
Vlastné imanie141 380 €150 594 €——4 884 €−5 793 €5 000 €
Podané26. 3. 202621. 5. 202524. 6. 202430. 6. 20237. 6. 202211. 6. 202131. 3. 2020
Nesedí číslo alebo chýba rok?
62. z 255 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 7 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2121106735
platiteľ od 1. 12. 2021
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
059 93 Podhorany
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
11. 10. 2019
7 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 39141/P
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
37000 Čistenie a odvod odpadových vôd
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Podhorany.

Predmet činnosti

11 zapísaných činností

  • Sťahovacie službyod 2019
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlom s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2019
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2019
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 2019
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2019
  • Prípravne práce k realizácii stavbyod 2019
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2019
  • Diagnostika kanalizačných potrubí a čistenie kanalizačných systémovod 2019
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Čistenie a odvod odpadových vôd — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 16. 8. 2022

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 37000), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202562. z 255
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (čistenie a odvod odpadových vôd).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 26. 3. 2026 · 7 záznamov

  1. 26. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 22. 1. 2024Výmaz konečného užívateľa výhodDávid Neupauer
  3. 22. 1. 2024Výmaz konečného užívateľa výhodPeter Neupauer
  4. 3. 12. 2021Zápis konečného užívateľa výhodDávid Neupauer
  5. 3. 12. 2021Zápis konečného užívateľa výhodPeter Neupauer
  6. 1. 12. 2021Registrácia za platiteľa DPHSK2121106735
  7. 11. 10. 2019Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia čistenie a odvod odpadových vôd s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/52669475

Neupi Construction, s. r. o. – tržby 231 tis. € – IČO 52669475