SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/52678261

ESKULAP MIKULA, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Giraltovce · od 2019
IČO
52678261
DIČ
2121102456
Sídlo
Kukorelliho 334/16, 087 01 Giraltovce
firmy v okolí

KonateľMDDr. Michal Mikula

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

ESKULAP MIKULA, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Giraltovce, v registri od 2. 10. 2019. Vo vedení firmy: Michal Mikula. V roku 2025 mala firma tržby 124 tis. € (−6,6 %) a zisk 20 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať3481. z 15 642 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

7 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
124 tis. €
Za rok
−7 %
Od 2020
+71 %
050 tis.100 tis.150 tis.2020—2021+58 %2022+6 %2023+9 %2024+0 %2025−7 %
  • Priemerný rast ročne
    +11,3 %
  • Najlepší rok
    2021, +58 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    16,0 %
    +12,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    79,1 %
    +28,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    60,3 %
    +38,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    23,7 %
    −33,8 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019
Tržby124 250 €132 977 €132 653 €121 404 €114 611 €72 766 €—
Výsledok hospodárenia19 823 €5 072 €3 534 €8 191 €4 949 €−1 753 €−921 €
Aktíva spolu32 868 €23 689 €24 274 €29 435 €24 489 €23 765 €2 283 €
Vlastné imanie25 076 €10 072 €8 534 €13 191 €7 260 €2 326 €2 079 €
Podané19. 2. 202620. 2. 202512. 2. 202412. 3. 202321. 2. 20223. 3. 20211. 3. 2020
Nesedí číslo alebo chýba rok?
3481. z 15 642 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 7 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
0 €
vyrubená za rok 2025
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Kukorelliho 334/16, 087 01 Giraltovce
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
2. 10. 2019
7 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 39088/P
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
82990 Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Giraltovce.

Predmet činnosti

3 zapísané činnosti

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2019
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 2019
  • Prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia - ambulancie špecializovanej ambulantnej zdravotnej starostlivosti - ambulancia zubného lekárstva v odbore zubné lekárstvood 2020
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
17 zmlúv
spolu 7 tis. € · posledná 24. 6. 2025

Posledné zmluvy

  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—24. 6. 2025
  • Mesto GiraltovceDodatok č. 9 k Zmluve o nájme nebytových priestorov č. 36/2019/SMM453 €10. 6. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—26. 3. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—26. 6. 2024
  • Mesto GiraltovceDodatok č. 8 k Zmluve o nájme nebytových priestorov č. 36/2019/SMM453 €11. 6. 2024
  • Mesto GiraltovceDodatok č. 7 k Zmluve o nájme nebytových priestorov č. 36/2019/SMM453 €27. 2. 2024
  • Mesto GiraltovceDodatok č. 6 k Zmluve o nájme nebytových priestorov č. 36/2019/SMM556 €4. 12. 2023

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 82990), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20253481. z 15 642
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

4 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 19. 2. 2026 · 2 záznamy

  1. 19. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 2. 10. 2019Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/52678261

ESKULAP MIKULA, s. r. o. – tržby 124 tis. € – IČO 52678261