SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/52680665

SMIS EU s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Košice · od 2019
IČO
52680665
DIČ
2121102863
Sídlo
Krompašská 9, 040 11 Košice – Pereš
firmy v okolí

KonateľLýdia Matejová

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

SMIS EU s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice – Pereš, v registri od 3. 10. 2019. Vo vedení firmy: Lýdia Matejová. V roku 2025 mala firma tržby 1,7 mil. € (−5,2 %) a zisk 34 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať280. z 15 639 v odvetví
2/2

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 2/2 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

7 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
1,7 mil. €
Za rok
−5 %
Od 2020
+3708 %
01 mil.2 mil.2020—2021×8,42022+214 %2023+19 %2024+28 %2025−5 %
  • Najlepší rok
    2021, ×8,4

Ukazovatele 2025

  • Marža
    2,0 %
    −2,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    12,0 %
    −20,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    6,7 %
    −8,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    44,7 %
    −8,2 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019
Tržby1 714 643 €1 808 460 €1 412 456 €1 187 852 €378 344 €45 026 €—
Výsledok hospodárenia33 697 €78 087 €73 425 €21 823 €57 881 €7 901 €—
Aktíva spolu506 553 €506 829 €521 678 €458 283 €293 097 €27 157 €5 000 €
Vlastné imanie280 024 €238 557 €158 420 €84 704 €62 881 €12 901 €5 000 €
Podané27. 3. 20265. 5. 20252. 4. 202431. 3. 20233. 6. 20227. 5. 202122. 1. 2020
Nesedí číslo alebo chýba rok?
280. z 15 639 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 7 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2121102863
platiteľ od 20. 2. 2020
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Krompašská 9, 040 11 Košice – Pereš
Košický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
3. 10. 2019
7 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 47338/V
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
82990 Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Košice – Pereš.

Záložné práva

1 záznam v Notárskom centrálnom registri

Informatívny výpis. Oficiálne potvrdenie vydá notár z Notárskeho centrálneho registra záložných práv.

Nové záložné právo?
Upozorníme vás, keď pribudne záložné právo alebo začne jeho výkon.

Predmet činnosti

16 zapísaných činností

  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2019
  • Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z drevaod 2019
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 2019
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 2019
  • Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuod 2019
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2019
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2019
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2019
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 82990), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025280. z 15 639
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 27. 3. 2026 · 4 záznamy

  1. 27. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 21. 2. 2022Záložné právoveriteľ: Všeobecná úverová banka
  3. 20. 2. 2020Registrácia za platiteľa DPHSK2121102863
  4. 3. 10. 2019Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/52680665

SMIS EU s.r.o. – tržby 1,7 mil. € – IČO 52680665