SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/52695646

Wendigo s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Banka · od 2019

predtým Major Time s. r. o.

IČO
52695646
DIČ
2121112609
Sídlo
Topoľčianska 4085/82, 921 01 Banka
firmy v okolí

KonateľIng. Tomáš Balážik

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Wendigo s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Banka, v registri od 18. 10. 2019. Vo vedení firmy: Tomáš Balážik. V roku 2025 mala firma tržby 36 tis. € (+13,1 %) a zisk 4 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať3818. z 5 403 v odvetví
2/3

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 2/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

7 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
36 tis. €
Za rok
+13 %
050 tis.100 tis.150 tis.2021—2022—2023—2024−73 %2025+13 %
  • Najlepší rok
    2025, +13 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    10,0 %
    +4,2 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    25,0 %
    +7,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    24,3 %
    +7,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    2,7 %
    −0,4 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019
Tržby35 706 €31 567 €115 424 €0 €0 €——
Výsledok hospodárenia3 555 €1 832 €1 508 €510 €−95 €1 904 €0 €
Aktíva spolu14 610 €11 000 €9 229 €7 319 €6 809 €6 904 €5 000 €
Vlastné imanie14 215 €10 660 €8 828 €7 319 €6 809 €6 904 €5 000 €
Podané30. 6. 202611. 6. 20251. 7. 202428. 6. 202329. 6. 202230. 6. 20217. 10. 2020
Nesedí číslo alebo chýba rok?
3818. z 5 403 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 7 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
395 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2121112609
platiteľ od 1. 1. 2024
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Topoľčianska 4085/82, 921 01 Banka
Trnavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
18. 10. 2019
7 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 45498/T
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
49410 Nákladná cestná doprava
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
Major Time s. r. o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Banka.

Predmet činnosti

20 zapísaných činností

  • Reklamné a marketingové službyod 2019
  • Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2019
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadeníod 2019
  • Vedenie účtovníctvaod 2019
  • Administratívne službyod 2019
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2019
  • Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2019
  • Počítačové službyod 2019
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Nákladná cestná doprava — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 49410), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20253818. z 5 403
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (nákladná cestná doprava).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

26 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 26.

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 4 záznamy

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 1. 2024Registrácia za platiteľa DPHSK2121112609
  3. 25. 2. 2020Zmena obchodného menaWendigo s. r. o.predtým Major Time s. r. o.
  4. 18. 10. 2019Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia nákladná cestná doprava s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/52695646

Wendigo s. r. o. – tržby 36 tis. € – IČO 52695646