SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/52699307

Gamemasters s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2019
IČO
52699307
DIČ
2121140395
Sídlo
Lachova 1607/18, 851 03 Bratislava – Petržalka
firmy v okolí

KonateľJakub Remiar

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Gamemasters s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Petržalka, v registri od 29. 11. 2019. Vo vedení firmy: Jakub Remiar. V roku 2025 mala firma tržby 166 tis. € (−19,4 %) a zisk 93 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať22. z 73 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

7 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
166 tis. €
Za rok
−19 %
Od 2020
+243 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2020—2021+197 %2022+18 %2023−14 %2024+42 %2025−19 %
  • Najlepší rok
    2021, +197 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    56,2 %
    −0,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    94,4 %
    −1,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    90,3 %
    +2,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    4,4 %
    −3,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019
Tržby166 182 €206 290 €145 078 €169 403 €143 914 €48 476 €—
Výsledok hospodárenia93 331 €116 430 €86 491 €114 695 €93 788 €33 911 €—
Aktíva spolu103 402 €131 873 €105 914 €161 234 €155 795 €44 962 €5 000 €
Vlastné imanie98 831 €121 930 €91 991 €120 195 €99 288 €38 911 €5 000 €
Podané25. 6. 202616. 4. 202529. 3. 202430. 3. 202331. 3. 202218. 3. 202123. 3. 2020
Nesedí číslo alebo chýba rok?
22. z 73 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 7 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
25 tis. €
vyrubená za rok 2025
IČ DPH
SK2121140395
platiteľ od 29. 6. 2020
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Lachova 1607/18, 851 03 Bratislava – Petržalka
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
29. 11. 2019
6 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 141961/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
26309 Výroba ostatných komunikačných zariadení
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Petržalka.

Predmet činnosti

20 zapísaných činností

  • Vývoj, výroba zabezpečovacích systémov alebo poplachových systémov a zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a konania osoby v chránenom objekte, na chránenom mieste alebo v ich okolíod 2019
  • Projektovanie a konštruovanie elektrických zariadeníod 2019
  • Služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamovod 2019
  • Spracovávanie rodokmeňovod 2019
  • Fotografické službyod 2019
  • Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných viedod 2019
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2019
  • Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontrolyod 2019
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výroba ostatných komunikačných zariadení — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 26309), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202522. z 73
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výroba ostatných komunikačných zariadení).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

5 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 25. 6. 2026 · 3 záznamy

  1. 25. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 29. 6. 2020Registrácia za platiteľa DPHSK2121140395
  3. 29. 11. 2019Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výroba ostatných komunikačných zariadení s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/52699307

Gamemasters s. r. o. – tržby 166 tis. € – IČO 52699307