SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/52705366

Pharmacy distribution s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2019

predtým Berbas, s. r. o.

IČO
52705366
DIČ
2121116492
Sídlo
Astrová 54, 821 01 Bratislava – Ružinov
firmy v okolí

KonateľMgr. Andrea Juhásová

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Pharmacy distribution s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Ružinov, v registri od 23. 10. 2019. Vo vedení firmy: Andrea Juhásová. V roku 2020 mala firma tržby 18 tis. € a stratu 164 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať113. z 150 v odvetví
3/5

Pozor: 2 negatívne záznamy v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/5 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

2 roky z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2020
18 tis. €
Za rok
×18,5
010 tis.20 tis.2019—2020×18,5
  • Najlepší rok
    2020, ×18,5

Ukazovatele 2020

  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • Zadlženosť
    nad 300 %
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
20202019
Tržby17 523 €948 €
Výsledok hospodárenia−164 245 €−4 888 €
Aktíva spolu16 719 €7 415 €
Vlastné imanie−159 245 €112 €
Podané28. 6. 202126. 6. 2020
Nesedí číslo alebo chýba rok?
113. z 150 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 2 roky čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Menej spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
IČ DPH
SK2121116492
platiteľ od 21. 11. 2019
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Astrová 54, 821 01 Bratislava – Ružinov
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
23. 10. 2019
7 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 142659/B
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
70220 Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
Berbas, s. r. o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Ružinov.

Predmet činnosti

11 zapísaných činností

  • Vedenie účtovníctvaod 2019
  • Finančný lízingod 2019
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2019
  • Poskytovanie prepravných služieb nemotorovými vozidlamiod 2019
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2019
  • Prípravné práce k realizácii stavbyod 2019
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2019
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 2019
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 70220), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2020113. z 150
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2020 zverejnili tržby (poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

2 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 1. 5. 2022 · 7 záznamov

  1. 1. 5. 2022Zrušená registrácia DPH
  2. 28. 6. 2021Podaná účtovná závierkaza rok 2020
  3. 13. 12. 2019Zmena obchodného menaPharmacy distribution s. r. o.predtým Berbas, s. r. o.
  4. 13. 12. 2019Presun sídlaAstrová 54 Bratislava - mestská časť Ružinovpredtým Trieda Andreja Hlinku 611/8 Nitra
  5. 13. 12. 2019Nový spoločníkMgr. Andrea Juhásová, podiel 100 %
  6. 5. 12. 2019Nový člen vedeniaMgr. Andrea Juhásová, konateľ
  7. 23. 10. 2019Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/52705366

Pharmacy distribution s. r. o. – tržby 18 tis. € – IČO 52705366