SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/52752003

Olko, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Dobrá Niva · od 2019
IČO
52752003
DIČ
2121125501
Sídlo
Slávikova 756/62, 962 61 Dobrá Niva
firmy v okolí

KonateľIng. Ondrej Príšin

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Olko, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Dobrá Niva, v registri od 9. 11. 2019. Vo vedení firmy: Ondrej Príšin. V roku 2025 mala firma tržby 569 tis. € (+27,1 %) a zisk 41 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať206. z 4 305 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

7 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
569 tis. €
Za rok
+27 %
Od 2020
+537 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2020—2021+13 %2022+47 %2023+128 %2024+33 %2025+27 %
  • Priemerný rast ročne
    +44,8 %
  • Najlepší rok
    2023, +128 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    7,2 %
    +4,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    62,1 %
    +7,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    20,9 %
    +13,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    66,3 %
    −20,9 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019
Tržby569 227 €447 840 €336 173 €147 670 €100 631 €89 369 €—
Výsledok hospodárenia40 764 €13 686 €66 214 €28 181 €24 154 €34 993 €−509 €
Aktíva spolu194 902 €194 709 €164 179 €78 667 €80 734 €81 072 €35 219 €
Vlastné imanie65 625 €24 861 €77 389 €39 355 €33 638 €39 484 €4 491 €
Podané29. 6. 202627. 6. 202526. 6. 202429. 6. 202328. 6. 202225. 6. 202129. 9. 2020
Nesedí číslo alebo chýba rok?
206. z 4 305 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 7 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
12 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2121125501
platiteľ od 13. 12. 2019
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Slávikova 756/62, 962 61 Dobrá Niva
Banskobystrický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
9. 11. 2019
6 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica · oddiel Sro, vložka 37661/S
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
62020 Poradenstvo týkajúce sa počítačov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Dobrá Niva.

Predmet činnosti

6 zapísaných činností

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 2019
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2019
  • Fotografické službyod 2019
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2019
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 2019
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2019
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Poradenstvo týkajúce sa počítačov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 62020), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025206. z 4 305
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (poradenstvo týkajúce sa počítačov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 29. 6. 2026 · 3 záznamy

  1. 29. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 13. 12. 2019Registrácia za platiteľa DPHSK2121125501
  3. 9. 11. 2019Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia poradenstvo týkajúce sa počítačov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/52752003

Olko, s. r. o. – tržby 569 tis. € – IČO 52752003