SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/52790100

Posee, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2019

predtým KASTON A119, s. r. o.

IČO
52790100
DIČ
2121135709
Sídlo
Karpatské námestie 7770/10A, 831 06 Bratislava – Rača
firmy v okolí

KonateľIng. Ján Poláček

Kontakty na firmutelefón ✓ · e-mail ✓ · web ✓

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Posee, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Rača, v registri od 23. 11. 2019. Vo vedení firmy: Ján Poláček. V roku 2025 mala firma tržby 99 tis. € (+11,2 %) a zisk 9 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať3153. z 11 432 v odvetví
2/2

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 2/2 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

7 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
99 tis. €
Za rok
+11 %
050 tis.100 tis.2020—2021×7,42022+45 %2023+22 %2024+31 %2025+11 %
  • Najlepší rok
    2021, ×7,4

Ukazovatele 2025

  • Marža
    9,5 %
    +5,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    47,7 %
    +9,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    8,8 %
    +4,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    81,6 %
    −7,4 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019
Tržby99 321 €89 334 €68 424 €56 144 €38 713 €5 252 €—
Výsledok hospodárenia9 409 €3 980 €1 208 €236 €55 €−155 €—
Aktíva spolu106 962 €93 297 €61 401 €58 445 €47 420 €5 913 €5 000 €
Vlastné imanie19 733 €10 324 €6 344 €5 136 €4 901 €4 845 €5 000 €
Podané8. 5. 202610. 9. 20252. 4. 202414. 3. 202319. 6. 202230. 3. 202126. 3. 2020
Nesedí číslo alebo chýba rok?
3153. z 11 432 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 7 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
1 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2121135709
platiteľ od 6. 2. 2020
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
2 telefóny · 1 e-mail · 1 web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Karpatské námestie 7770/10A, 831 06 Bratislava – Rača
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
23. 11. 2019
6 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 145165/B
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
70220 Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
KASTON A119, s. r. o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Rača.

Záložné práva

1 záznam v Notárskom centrálnom registri

  • Registrácia nového záložného práva27. 5. 2026
    v prospech COFIDIS, Parc de la Haute Borne, avenue Halley 61, 59866 Villeneuve d´Ascq, Francúzska republika, spoločnosť zapísaná v R.C.S. Lille Métropole, číslo zápisu: 325 307 106, organizačná zložka COFIDIS SA, pobočka zahraničnej banky, Právna forma: Nešpecifikovaná právna forma, IČO: 50595628, Landererova 12, Bratislava - mestská časť Staré Mesto 811 09, Slovenská republika · istina 60 652 €
    Vec · 19442/2026

Informatívny výpis. Oficiálne potvrdenie vydá notár z Notárskeho centrálneho registra záložných práv.

Nové záložné právo?
Upozorníme vás, keď pribudne záložné právo alebo začne jeho výkon.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

49 zapísaných činností

  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2019
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2019
  • Prípravné práce k realizácii stavbyod 2019
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2019
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2019
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2019
  • Administratívne službyod 2019
  • Vedenie účtovníctvaod 2019
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
spolu 15 tis. € · posledná 4. 8. 2025

Posledné zmluvy

  • Slovenská inovačná a energetická agentúra*ZMLUVA O POSKYTNUTÍ PROSTRIEDKOV MECHANIZMU NA PODPORU OBNOVY A ODOLNOSTI15 tis. €4. 8. 2025

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 70220), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20253153. z 11 432
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

2 897 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 2 897.

História zmien

Posledná zmena 27. 5. 2026 · 8 záznamov

  1. 27. 5. 2026Záložné právoveriteľ: COFIDIS
  2. 8. 5. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  3. 6. 2. 2020Registrácia za platiteľa DPHSK2121135709
  4. 1. 1. 2020Zmena obchodného menaPosee, s. r. o.predtým KASTON A119, s. r. o.
  5. 1. 1. 2020Presun sídlaKarpatské námestie 7770/10A Bratislava - mestská časť Račapredtým Šupkova 46/8 Podbrezová
  6. 1. 1. 2020Nový člen vedeniaIng. Ján Poláček, konateľ
  7. 1. 1. 2020Nový spoločníkIng. Ján Poláček, podiel 100 %
  8. 23. 11. 2019Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/52790100

Posee, s. r. o. – tržby 99 tis. € – IČO 52790100