SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/52801373

VÖGAR s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bánovce nad Bebravou · od 2019
IČO
52801373
DIČ
2121140703
Sídlo
Rastislavova 1300/9, 957 04 Bánovce nad Bebravou
firmy v okolí

KonateľVeronika Vöröšová

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

VÖGAR s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bánovce nad Bebravou, v registri od 29. 11. 2019. Vo vedení firmy: Veronika Vöröšová. V roku 2025 mala firma tržby 2,3 mil. € (+189,0 %) a zisk 1 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať308. z 5 403 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

7 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
2,3 mil. €
Za rok
+189 %
Od 2020
+1096 %
01 mil.2 mil.3 mil.2020—2021+42 %2022×4,22023−35 %2024+5 %2025+189 %
  • Priemerný rast ročne
    +64,3 %
  • Najlepší rok
    2022, ×4,2

Ukazovatele 2025

  • Marža
    0,0 %
    −1,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    3,5 %
    −32,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    0,2 %
    −2,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    95,0 %
    +2,0 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019
Tržby2 321 129 €803 243 €765 301 €1 173 445 €276 494 €194 076 €—
Výsledok hospodárenia1 063 €10 555 €−717 €114 €187 €4 132 €−651 €
Aktíva spolu605 812 €420 870 €271 287 €211 866 €212 119 €183 535 €64 849 €
Vlastné imanie30 512 €29 449 €18 064 €18 783 €18 668 €18 481 €14 349 €
Podané29. 6. 202614. 6. 202526. 3. 202426. 3. 202326. 3. 202214. 3. 202114. 3. 2020
Nesedí číslo alebo chýba rok?
308. z 5 403 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 7 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
10 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
9
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2121140703
platiteľ od 20. 12. 2019
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Rastislavova 1300/9, 957 04 Bánovce nad Bebravou
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
29. 11. 2019
6 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 39281/R
Základné imanie
15 000 €
Veľkosť
5 – 9 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
49410 Nákladná cestná doprava
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bánovce nad Bebravou.

Predmet činnosti

22 zapísaných činností · 1 ukončená činnosť

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2019
  • sťahovacie službyod 2019
  • výroba strojov a zariadení pre všeobecné účelyod 2019
  • prenájom hnuteľných veciod 2019
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2019
  • prípravné práce k realizácii stavbyod 2019
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2019
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 2019
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Nákladná cestná doprava — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
3 zmluvy
spolu 243 tis. € · posledná 14. 5. 2026

Posledné zmluvy

  • LESY Slovenskej republiky, štátny podnik, Organizačná zložka OZ HorehronieKúpna zmluva190 tis. €14. 5. 2026
  • LESY Slovenskej republiky, štátny podnik, Organizačná zložka OZ HorehronieKúpna zmluva13 tis. €20. 3. 2026
  • LESY Slovenskej republiky, štátny podnik, Organizačná zložka OZ HorehronieKúpna zmluva40 tis. €10. 11. 2025

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 49410), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025308. z 5 403
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (nákladná cestná doprava).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 29. 6. 2026 · 3 záznamy

  1. 29. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 28. 11. 2024Zápis konečného užívateľa výhodVeronika Vöröšová
  3. 29. 11. 2019Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia nákladná cestná doprava s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/52801373

VÖGAR s. r. o. – tržby 2,3 mil. € – IČO 52801373