SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/52808602

KABATEX s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Zvolen · od 2019
IČO
52808602
DIČ
2121140153
Sídlo
Prachatická 1798/15, 960 01 Zvolen
firmy v okolí

KonateľMarek Kabát

Je to vaša firma?

Kontakty k firme zatiaľ nemáme. Pridajte ich — firmy, ktoré hľadajú dodávateľov, sa vám ozvú.

Pridať kontakty

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

KABATEX s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Zvolen, v registri od 3. 12. 2019. Vo vedení firmy: Marek Kabát. V roku 2025 mala firma tržby 680 tis. € (+91,1 %) a zisk 34 tis. €.

3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

7 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
680 tis. €
Za rok
+91 %
Od 2020
+2665 %
0250 tis.500 tis.750 tis.2020—2021+9 %2022+207 %2023+13 %2024+284 %2025+91 %
  • Najlepší rok
    2024, +284 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    5,0 %
    +4,9 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    59,5 %
    +57,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    14,2 %
    +14,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    76,1 %
    −13,7 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019
Tržby679 626 €355 637 €92 562 €82 088 €26 702 €24 580 €—
Výsledok hospodárenia33 915 €331 €−8 083 €7 618 €630 €−1 903 €−525 €
Aktíva spolu238 403 €158 273 €93 642 €91 526 €42 865 €4 432 €6 000 €
Vlastné imanie56 987 €16 174 €3 018 €12 372 €4 753 €3 572 €5 475 €
Podané3. 2. 202610. 4. 202523. 6. 202427. 6. 20239. 5. 202230. 6. 202129. 9. 2020
Nesedí číslo alebo chýba rok?
290. z 3 412 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 7 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2121140153
platiteľ od 6. 10. 2022
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Prachatická 1798/15, 960 01 Zvolen
Banskobystrický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
3. 12. 2019
6 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica · oddiel Sro, vložka 37809/S
Základné imanie
19 000 €
Veľkosť
5 – 9 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
56101 Jedálne
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Zvolen.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

8 zapísaných činností

  • Prenájom hnuteľných vecíod 2019
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2019
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2019
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 2019
  • Prípravné práce k realizácii stavbyod 2022
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2022
  • Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovuod 2023
  • Nákladná cestná doprava nad 3,5tod 2024
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Jedálne — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 56101), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025290. z 3 412
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (jedálne).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 3. 2. 2026 · 5 záznamov

  1. 3. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 31. 7. 2024Nový spoločníkMarek Kabát, podiel 100 %
  3. 6. 10. 2022Registrácia za platiteľa DPHSK2121140153
  4. 1. 1. 2022Nový člen vedeniaMarek Kabát, konateľ
  5. 3. 12. 2019Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia jedálne s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/52808602

KABATEX s.r.o. – tržby 680 tis. € – IČO 52808602