SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/52810895

U MALIARA s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Poprad · od 2019

predtým VLAŠAN s.r.o.

IČO
52810895
DIČ
2121215778
Sídlo
Nám. sv. Egídia 62/48, 058 01 Poprad
firmy v okolí

KonateľIng. Radoslav Keltoš

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

U MALIARA s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Poprad, v registri od 10. 12. 2019. Vo vedení firmy: Radoslav Keltoš. V roku 2025 mala firma tržby 96 tis. € (+18,9 %) a stratu 489 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať231. z 500 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

6 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
96 tis. €
Za rok
+19 %
Od 2024
+19 %
050 tis.100 tis.2024—2025+19 %
  • Najlepší rok
    2025, +19 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -0,5 %
    +63,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    -1,9 %
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    282,5 %
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212019
Tržby96 429 €81 099 €————
Výsledok hospodárenia−489 €−51 567 €0 €0 €0 €—
Aktíva spolu25 779 €11 901 €5 000 €5 000 €5 000 €5 000 €
Vlastné imanie−47 056 €−46 567 €5 000 €5 000 €5 000 €5 000 €
Podané28. 6. 202630. 6. 20256. 4. 202430. 6. 202329. 6. 20221. 11. 2020
Nesedí číslo alebo chýba rok?
231. z 500 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 6 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
960 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2121215778
platiteľ od 18. 4. 2024
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Nám. sv. Egídia 62/48, 058 01 Poprad
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
10. 12. 2019
6 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 39467/P
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
27900 Výroba ostatných elektrických zariadení
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
VLAŠAN s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Poprad.

Prepojené firmy

2 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

10 zapísaných činností

  • Prípravné práce k realizácii stavbyod 2019
  • Vŕtanie studní s dĺžkou do 30 mod 2019
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2019
  • Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účelyod 2019
  • Výroba elektrických zariadení a elektrických súčiastokod 2019
  • Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovuod 2019
  • Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržbaod 2019
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2019
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výroba ostatných elektrických zariadení — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 27900), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025231. z 500
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výroba ostatných elektrických zariadení).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

3 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 28. 6. 2026 · 4 záznamy

  1. 28. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 18. 4. 2024Registrácia za platiteľa DPHSK2121215778
  3. 17. 4. 2024Zmena obchodného menaU MALIARA s. r. o.predtým VLAŠAN s.r.o.
  4. 10. 12. 2019Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výroba ostatných elektrických zariadení s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/52810895

U MALIARA s. r. o. – tržby 96 tis. € – IČO 52810895