SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/52811701

INVESTING TELE, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Rokytov pri Humennom · od 2019

predtým Chvalovský, s. r. o.

IČO
52811701
DIČ
2121147589
Sídlo
Humenský Rokytov 42, 067 13 Rokytov pri Humennom
firmy v okolí

KonateľPawel Jarocki

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

INVESTING TELE, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Rokytov pri Humennom, v registri od 13. 12. 2019. Vo vedení firmy: Pawel Jarocki. V roku 2024 mala firma tržby 539 € (−97,7 %) a zisk 228 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať142. z 152 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

6 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2024
539 €
Za rok
−98 %
Od 2020
−100 %
050 tis.100 tis.150 tis.2020—2021+15 %2022−19 %2023−77 %2024−98 %
  • Priemerný rast ročne
    −73,5 %
  • Najlepší rok
    2021, +15 %
Celý výkaz a originály závierok
202420232022202120202019
Tržby539 €23 948 €103 014 €126 623 €109 976 €—
Výsledok hospodárenia228 €−781 €52 €1 830 €−404 €0 €
Aktíva spolu5 965 €6 365 €16 186 €12 559 €10 230 €5 000 €
Vlastné imanie5 925 €5 697 €6 478 €6 425 €4 596 €5 000 €
Podané7. 3. 202515. 3. 202424. 3. 202310. 3. 20227. 5. 20215. 3. 2020
Nesedí číslo alebo chýba rok?
142. z 152 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 6 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
4
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2121147589
platiteľ od 10. 1. 2020
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Humenský Rokytov 42, 067 13 Rokytov pri Humennom
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
13. 12. 2019
6 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 50709/P
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
47190 Ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
Chvalovský, s. r. o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Rokytov pri Humennom.

Predmet činnosti

16 zapísaných činností

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2019
  • Poskytovanie služieb pre poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybárstvo, lesníctvo a poľovníctvood 2025
  • Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecíod 2025
  • Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 2025
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2025
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2025
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výrobyod 2025
  • Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadomod 2025
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47190), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2024142. z 152
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2024 zverejnili tržby (ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

12 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 12.

História zmien

Posledná zmena 12. 9. 2025 · 6 záznamov

  1. 12. 9. 2025Zmena obchodného menaINVESTING TELE, s. r. o.predtým Chvalovský, s. r. o.
  2. 12. 9. 2025Presun sídlaHumenský Rokytov 42 Rokytov pri Humennompredtým Hutnícka 2713/10 Spišská Nová Ves
  3. 12. 9. 2025Nový spoločníkPawel Jarocki, podiel 100 %
  4. 8. 9. 2025Nový člen vedeniaPawel Jarocki, konateľ
  5. 7. 3. 2025Podaná účtovná závierkaza rok 2024
  6. 13. 12. 2019Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/52811701

INVESTING TELE, s. r. o. – tržby 539 € – IČO 52811701