SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/52812227

EKOPROFIL SERVIS, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Žilina · od 2019
IČO
52812227
DIČ
2121146478
Sídlo
Kamenná 4, 010 01 Žilina
firmy v okolí

KonateľIng. Tomáš Pecko

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

EKOPROFIL SERVIS, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Žilina, v registri od 10. 12. 2019. Vo vedení firmy: Tomáš Pecko. V roku 2025 mala firma tržby 454 € a stratu 265 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať8136. z 8 266 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

7 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
454 €
Za rok
−93 %
Od 2020
−99 %
020 tis.40 tis.60 tis.2020—2021−69 %2022−58 %2023+23 %2024−17 %2025−93 %
  • Najlepší rok
    2023, +23 %

Ukazovatele 2025

  • ROE
    -1,4 %
    −4,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -1,2 %
    −4,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    13,0 %
    +11,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019
Tržby454 €6 641 €7 990 €6 478 €15 288 €49 244 €—
Výsledok hospodárenia−265 €582 €3 935 €802 €5 903 €3 209 €−150 €
Aktíva spolu21 868 €19 628 €19 394 €15 544 €15 004 €8 619 €5 000 €
Vlastné imanie19 023 €19 288 €18 706 €14 770 €13 962 €8 059 €4 850 €
Podané17. 3. 202627. 3. 202525. 3. 202431. 5. 202317. 6. 202225. 6. 202117. 3. 2020
Nesedí číslo alebo chýba rok?
8136. z 8 266 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 7 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Kamenná 4, 010 01 Žilina
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
10. 12. 2019
6 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 73725/L
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
0 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
41209 Výstavba obytných a neobytných budov i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Žilina.

Prepojené firmy

3 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 3 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

23 zapísaných činností

  • oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosťod 2019
  • organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2019
  • prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadeníod 2019
  • čistiace a upratovacie službyod 2019
  • administratívne službyod 2019
  • prenájom hnuteľných vecíod 2019
  • reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 2019
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2019
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výstavba obytných a neobytných budov i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 41209), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20258136. z 8 266
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výstavba obytných a neobytných budov i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

8 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 17. 3. 2026 · 3 záznamy

  1. 17. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 14. 10. 2023Presun sídlaKamenná 4 Žilinapredtým Antona Bernoláka 75/35 Žilina
  3. 10. 12. 2019Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výstavba obytných a neobytných budov i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/52812227

EKOPROFIL SERVIS, s. r. o. – tržby 454 € – IČO 52812227