SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/52815498

Aquinta; s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Svätý Jur · od 2020
IČO
52815498
DIČ
2121179390
Sídlo
J. Cubínka 7035/10, 900 21 Svätý Jur
firmy v okolí

KonateľĽuboš Ryšavý

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Aquinta; s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Svätý Jur, v registri od 6. 2. 2020. Vo vedení firmy: Ľuboš Ryšavý. V roku 2025 mala firma tržby 10 tis. € a zisk 4 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať2211. z 2 788 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

6 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
10 tis. €
Za rok
+104 %
Od 2020
−60 %
010 tis.20 tis.30 tis.2020—2021−67 %2022−42 %2023+2 %2024+1 %2025+104 %
  • Najlepší rok
    2025, +104 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    42,7 %
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    37,2 %
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    34,8 %
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    6,4 %
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020
Tržby10 300 €5 055 €5 000 €4 900 €8 418 €25 700 €
Výsledok hospodárenia4 396 €3 273 €1 043 €−6 199 €−1 456 €5 769 €
Aktíva spolu12 629 €9 868 €6 255 €5 232 €13 199 €18 918 €
Vlastné imanie11 825 €7 430 €4 157 €3 114 €9 313 €10 769 €
Podané30. 6. 202631. 3. 202528. 6. 202427. 6. 202328. 6. 202230. 6. 2021
Nesedí číslo alebo chýba rok?
2211. z 2 788 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 6 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
542 €
vyrubená za rok 2025
IČ DPH
SK2121179390
platiteľ od 21. 1. 2026
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
J. Cubínka 7035/10, 900 21 Svätý Jur
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
6. 2. 2020
6 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 142934/B
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
7020 Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Svätý Jur.

Predmet činnosti

13 zapísaných činností

  • Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctveod 2020
  • Poľnohospodárstvo, vrátane predaja nespracovaných poľnohospodárskych výrobkov za účelom spracovania alebo ďaľšieho predajaod 2020
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2020
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2020
  • Vedenie účtovníctvaod 2020
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2020
  • Administratívne službyod 2020
  • Reklamné a marketingové služby; prieskum trhu a verejnej mienkyod 2020
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 7020), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20252211. z 2 788
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 5 záznamov

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 28. 3. 2026Nový spoločníkĽuboš Ryšavý, podiel 100 %
  3. 7. 3. 2026Nový člen vedeniaĽuboš Ryšavý, konateľ
  4. 21. 1. 2026Registrácia za platiteľa DPHSK2121179390
  5. 6. 2. 2020Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/52815498

Aquinta; s.r.o. – tržby 10 tis. € – IČO 52815498