SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/52825426

PROKOV s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Malá Ida · od 2020
IČO
52825426
DIČ
2121157775
Sídlo
Lipová 446/20, 044 20 Malá Ida
firmy v okolí

KonateľMário Bokor

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

PROKOV s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Malá Ida, v registri od 1. 1. 2020. Vo vedení firmy: Mário Bokor. V roku 2025 mala firma tržby 18 tis. € (+32,7 %) a zisk 415 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať145. z 179 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

6 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
18 tis. €
Za rok
+33 %
Od 2020
−78 %
050 tis.100 tis.150 tis.2020—2021+79 %2022−66 %2023−39 %2024−55 %2025+33 %
  • Priemerný rast ročne
    −26,1 %
  • Najlepší rok
    2021, +79 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    2,3 %
    +66,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    1,6 %
    +32,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    0,3 %
    +7,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    79,1 %
    +0,7 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020
Tržby18 195 €13 711 €30 455 €49 867 €148 660 €82 821 €
Výsledok hospodárenia415 €−8 756 €−9 744 €−3 784 €39 225 €7 330 €
Aktíva spolu120 622 €131 620 €148 207 €165 738 €192 637 €149 672 €
Vlastné imanie25 216 €28 436 €37 192 €46 936 €51 555 €12 330 €
Podané19. 3. 202630. 5. 20259. 3. 202427. 6. 202329. 6. 202229. 6. 2021
Nesedí číslo alebo chýba rok?
145. z 179 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 6 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2121157775
platiteľ od 12. 2. 2020
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Lipová 446/20, 044 20 Malá Ida
Košický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
1. 1. 2020
6 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 47974/V
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
2553 Obrábanie kovov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Malá Ida.

Predmet činnosti

10 zapísaných činností

  • Čistiace a upratovacie práceod 2020
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2020
  • Prípravné práce k realizácii stavbyod 2020
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2020
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2020
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a služiebod 2020
  • Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovuod 2020
  • Zámočníctvood 2020
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Obrábanie kovov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 2553), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025145. z 179
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (obrábanie kovov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 19. 3. 2026 · 3 záznamy

  1. 19. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 12. 2. 2020Registrácia za platiteľa DPHSK2121157775
  3. 1. 1. 2020Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia obrábanie kovov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/52825426

PROKOV s. r. o. – tržby 18 tis. € – IČO 52825426