SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/52828794

DAPAK s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Koprivnica · od 2019
IČO
52828794
DIČ
2121150339
Sídlo
086 43 Koprivnica
firmy v okolí

KonateľPatrik Kačmar-Maďar

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

DAPAK s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Koprivnica, v registri od 21. 12. 2019. Vo vedení firmy: Patrik Kačmar-Maďar. V roku 2025 mala firma tržby 725 tis. € (+198,2 %) a zisk 5 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať171. z 2 514 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

6 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
725 tis. €
Za rok
+198 %
Od 2021
+99 %
0250 tis.500 tis.750 tis.2021—2022−76 %2023+181 %2024−1 %2025+198 %
  • Priemerný rast ročne
    +18,8 %
  • Najlepší rok
    2025, +198 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    0,7 %
    +0,6 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    1,4 %
    +1,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    1,3 %
    +1,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    7,9 %
    −1,9 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020
Tržby725 477 €243 269 €245 135 €87 245 €364 684 €—
Výsledok hospodárenia5 245 €361 €−31 378 €−4 191 €459 €9 742 €
Aktíva spolu396 486 €398 857 €428 867 €324 465 €94 175 €76 702 €
Vlastné imanie365 238 €359 992 €389 632 €201 010 €15 201 €14 742 €
Podané26. 3. 202630. 3. 202525. 3. 202428. 3. 202322. 3. 202228. 3. 2021
Nesedí číslo alebo chýba rok?
171. z 2 514 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 6 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2121150339
platiteľ od 28. 1. 2020
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
086 43 Koprivnica
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
21. 12. 2019
6 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 39537/P
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
43120 Zemné práce
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Koprivnica.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

32 zapísaných činností

  • Činnosti na úseku požiarnej ochrany v rozsahu servis, oprava, kontrola, plnenie hasiacich prístrojov, požiarnych/požiarnotechnických zariadeníod 2019
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 2019
  • Čistiace a upratovacie službyod 2019
  • Vedenie účtovníctvaod 2019
  • Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontrolyod 2019
  • Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadeníod 2019
  • Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu v rozsahu voľných živnostíod 2019
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2019
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Zemné práce — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
spolu 1 € · posledná 27. 2. 2023

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 43120), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025171. z 2 514
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (zemné práce).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 26. 3. 2026 · 3 záznamy

  1. 26. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 28. 1. 2020Registrácia za platiteľa DPHSK2121150339
  3. 21. 12. 2019Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia zemné práce s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/52828794

DAPAK s. r. o. – tržby 725 tis. € – IČO 52828794