SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/52835235

PROMOSS s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Vrbové · od 2020
IČO
52835235
DIČ
2121157412
Sídlo
Jantauscha 15, 922 03 Vrbové
firmy v okolí

KonateľViliam Horvát

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

PROMOSS s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Vrbové, v registri od 3. 1. 2020. Vo vedení firmy: Viliam Horvát. V roku 2025 mala firma tržby 328 tis. € (−15,9 %) a zisk 2 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať117. z 500 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

6 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
328 tis. €
Za rok
−16 %
Od 2020
+601 %
0200 tis.400 tis.2020—2023+59 %2024×5,22025−16 %
  • Najlepší rok
    2024, ×5,2

Ukazovatele 2025

  • Marža
    0,7 %
    −3,5 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    2,9 %
    −18,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    1,5 %
    −7,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    48,4 %
    −6,8 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020
Tržby328 489 €390 684 €74 506 €——46 893 €
Výsledok hospodárenia2 376 €16 684 €18 139 €−155 €−8 €39 565 €
Aktíva spolu158 266 €176 936 €125 624 €44 402 €44 557 €51 618 €
Vlastné imanie81 601 €79 225 €62 541 €44 402 €44 557 €44 565 €
Podané16. 3. 202612. 3. 202527. 3. 202428. 3. 202316. 6. 202224. 6. 2021
Nesedí číslo alebo chýba rok?
117. z 500 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 6 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2121157412
platiteľ od 15. 11. 2023
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Jantauscha 15, 922 03 Vrbové
Trnavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
3. 1. 2020
6 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 45903/T
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
27900 Výroba ostatných elektrických zariadení
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Vrbové.

Predmet činnosti

9 zapísaných činností

  • špecialista na prevenciu závažných priemyselných haváriíod 2020
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2020
  • poradenská a konzultačná činnosť v elektrotechnickom priemysleod 2020
  • opravy vyhradených technických zariadení elektrickýchod 2020
  • výroba zdravotníckych pomôcokod 2020
  • výroba strojov a zariadení pre všeobecné účelyod 2020
  • výroba elektrických zariadení a elektrických súčiastokod 2020
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2020
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výroba ostatných elektrických zariadení — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
5 zmlúv
spolu 25 tis. € · posledná 24. 10. 2025

Posledné zmluvy

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 27900), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025117. z 500
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výroba ostatných elektrických zariadení).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 16. 3. 2026 · 5 záznamov

  1. 16. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 19. 3. 2024Zápis konečného užívateľa výhodViliam Horvát
  3. 15. 11. 2023Registrácia za platiteľa DPHSK2121157412
  4. 17. 2. 2023Nový spoločníkViliam Horvát, podiel 100 %
  5. 3. 1. 2020Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výroba ostatných elektrických zariadení s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/52835235

PROMOSS s.r.o. – tržby 328 tis. € – IČO 52835235