SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/52839818

HEMS-BAU,s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Stará Ľubovňa · od 2019
IČO
52839818
DIČ
2121174825
Sídlo
Chmeľnica 187, 064 01 Stará Ľubovňa
firmy v okolí

KonateľFilip Toček+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

HEMS-BAU,s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Stará Ľubovňa, v registri od 31. 12. 2019. Vo vedení firmy: Filip Toček a Lukáš Fába. V roku 2025 mala firma tržby 495 tis. € (+105,8 %) a zisk 17 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať41. z 80 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

7 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
495 tis. €
Za rok
+106 %
Od 2020
+449 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2020—2021+37 %2022+137 %2023−76 %2024+247 %2025+106 %
  • Priemerný rast ročne
    +40,6 %
  • Najlepší rok
    2024, +247 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    3,4 %
    −0,7 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    32,5 %
    +17,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    21,7 %
    +10,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    33,1 %
    +5,7 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019
Tržby494 976 €240 547 €69 371 €292 315 €123 337 €90 120 €—
Výsledok hospodárenia16 866 €9 806 €4 233 €37 131 €5 774 €9 657 €0 €
Aktíva spolu77 700 €89 644 €84 274 €76 556 €30 155 €24 711 €5 000 €
Vlastné imanie51 947 €65 081 €64 449 €60 217 €20 431 €14 657 €5 000 €
Podané5. 3. 202612. 2. 202524. 5. 202412. 4. 20238. 3. 202220. 2. 20219. 11. 2021
Nesedí číslo alebo chýba rok?
41. z 80 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 7 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
IČ DPH
SK2121174825
platiteľ od 8. 6. 2020
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Chmeľnica 187, 064 01 Stará Ľubovňa
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
31. 12. 2019
6 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 39561/P
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
28250 Výroba chladiacich a ventilačných zariadení iných ako pre domácnosti
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Stará Ľubovňa.

Prepojené firmy

3 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 3 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

13 zapísaných činností

  • Murárstvood 2019
  • Tesárstvood 2019
  • Vodoinštalatérstvo a kúrenárstvood 2019
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2019
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 2019
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2019
  • Prípravné práce k realizácii stavbyod 2019
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2019
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výroba chladiacich a ventilačných zariadení iných ako pre domácnosti — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 28250), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202541. z 80
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výroba chladiacich a ventilačných zariadení iných ako pre domácnosti).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 5. 3. 2026 · 6 záznamov

  1. 5. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 7. 5. 2021Nový spoločníkFilip Toček, podiel 50 %
  3. 7. 5. 2021Nový spoločníkLukáš Fába, podiel 50 %
  4. 7. 4. 2021Nový člen vedeniaLukáš Fába, konateľ
  5. 8. 6. 2020Registrácia za platiteľa DPHSK2121174825
  6. 31. 12. 2019Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výroba chladiacich a ventilačných zariadení iných ako pre domácnosti s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/52839818

HEMS-BAU,s.r.o. – tržby 495 tis. € – IČO 52839818