SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/52840727

Data-driven Solutions s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Trenčín · od 2020
IČO
52840727
DIČ
2121160800
Sídlo
Jilemnického 7053/3, 911 01 Trenčín
firmy v okolí

KonateľIng. Vladimír Juríček

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Data-driven Solutions s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Trenčín, v registri od 15. 1. 2020. Vo vedení firmy: Vladimír Juríček. V roku 2025 mala firma tržby 441 tis. € (+50,5 %) a zisk 215 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať254. z 4 305 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

6 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
441 tis. €
Za rok
+50 %
Od 2020
+664 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2020—2021+131 %2022−7 %2023+11 %2024+112 %2025+50 %
  • Priemerný rast ročne
    +50,2 %
  • Najlepší rok
    2021, +131 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    48,8 %
    +2,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    78,9 %
    +0,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    60,4 %
    +5,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    23,5 %
    −6,8 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020
Tržby441 288 €293 310 €138 140 €124 698 €133 625 €57 780 €
Výsledok hospodárenia215 253 €136 985 €37 151 €35 098 €91 505 €35 610 €
Aktíva spolu356 427 €249 359 €141 625 €140 990 €165 215 €47 322 €
Vlastné imanie272 828 €173 920 €107 396 €70 745 €97 115 €40 610 €
Podané31. 3. 202629. 3. 202530. 4. 202428. 4. 202330. 6. 202230. 3. 2021
Nesedí číslo alebo chýba rok?
254. z 4 305 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 6 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Priznania k DPH
5
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2121160800
platiteľ od 1. 6. 2020
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Jilemnického 7053/3, 911 01 Trenčín
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
15. 1. 2020
6 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 39402/R
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
62020 Poradenstvo týkajúce sa počítačov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Trenčín.

Predmet činnosti

8 zapísaných činností

  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 2020
  • Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosťod 2020
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2020
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2020
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) alebo iným prevádzkovateľom živnosti ( veľkoobchod )od 2020
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 2020
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2020
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2020
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Poradenstvo týkajúce sa počítačov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 62020), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025254. z 4 305
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (poradenstvo týkajúce sa počítačov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

4 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 31. 3. 2026 · 6 záznamov

  1. 31. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 30. 4. 2024Presun sídlaJilemnického 7053/3 Trenčínpredtým Kniežaťa Pribinu 195/24 Trenčín
  3. 30. 4. 2024Nový spoločníkIng. Vladimír Juríček, podiel 60 %
  4. 30. 4. 2024Nový spoločníkIng. Viliam Juríček, podiel 40 %
  5. 1. 6. 2020Registrácia za platiteľa DPHSK2121160800
  6. 15. 1. 2020Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia poradenstvo týkajúce sa počítačov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/52840727

Data-driven Solutions s.r.o. – tržby 441 tis. € – IČO 52840727