SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/52847209

EVE s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Rovinka · od 2020
IČO
52847209
DIČ
2121195307
Sídlo
Jazerná 2188, 900 41 Rovinka
firmy v okolí

KonateľEva Nikodemová+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

EVE s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Rovinka, v registri od 19. 2. 2020. Vo vedení firmy: Eva Nikodemová a Ivan Nikodem. V roku 2025 mala firma tržby 7 tis. € a stratu 608 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1026. z 1 246 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

6 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
7 tis. €
Za rok
+31 %
03 tis.5 tis.8 tis.2020—2021+41 %2022+114 %2023−15 %2024+0 %2025+31 %
  • Najlepší rok
    2022, +114 %

Ukazovatele 2025

  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020
Tržby6 571 €5 024 €5 020 €5 890 €2 751 €1 953 €
Výsledok hospodárenia−608 €15 €−888 €−1 321 €−2 083 €−1 726 €
Aktíva spolu580 €1 495 €352 €1 120 €1 191 €3 274 €
Vlastné imanie−1 560 €−1 002 €−1 018 €−130 €1 191 €3 274 €
Podané15. 3. 202615. 3. 20259. 3. 202430. 1. 202313. 3. 202214. 3. 2021
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1026. z 1 246 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 6 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Jazerná 2188, 900 41 Rovinka
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
19. 2. 2020
6 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 143238/B
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
7311 Činnosti reklamných agentúr
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Rovinka.

Predmet činnosti

14 zapísaných činností

  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2020
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadeníod 2020
  • Prieskum trhu a verejnej mienkyod 2020
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2020
  • Administratívne službyod 2020
  • Čistiace a upratovacie práceod 2020
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2020
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 2020
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Činnosti reklamných agentúr — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 7311), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251026. z 1 246
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (činnosti reklamných agentúr).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 15. 3. 2026 · 3 záznamy

  1. 15. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 30. 11. 2024Nový spoločníkIvan Nikodem, podiel 100 %
  3. 19. 2. 2020Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia činnosti reklamných agentúr s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/52847209

EVE s.r.o. – tržby 7 tis. € – IČO 52847209