SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/52850501

Iterate Consulting s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Levice · od 2020
IČO
52850501
DIČ
2121155894
Sídlo
Vojenská ul. 852/127, 934 01 Levice
firmy v okolí

KonateľBram De Backer

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Iterate Consulting s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Levice, v registri od 1. 1. 2020. Vo vedení firmy: Bram De Backer. V roku 2025 mala firma tržby 173 tis. € (+11,4 %) a zisk 121 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať583. z 4 305 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

6 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
173 tis. €
Za rok
+11 %
Od 2020
+96 %
0100 tis.200 tis.2020—2021+53 %2022+1 %2023+12 %2024+2 %2025+11 %
  • Priemerný rast ročne
    +14,4 %
  • Najlepší rok
    2021, +53 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    70,1 %
    −5,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    95,9 %
    +0,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    85,8 %
    −7,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    10,6 %
    +7,8 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020
Tržby173 179 €155 418 €152 348 €136 133 €135 052 €88 275 €
Výsledok hospodárenia121 472 €116 732 €108 636 €75 824 €81 489 €48 198 €
Aktíva spolu141 644 €125 392 €124 074 €86 068 €103 890 €63 201 €
Vlastné imanie126 626 €121 886 €114 136 €81 324 €86 989 €53 198 €
Podané15. 4. 202631. 3. 202528. 3. 202430. 3. 202331. 3. 202220. 5. 2021
Nesedí číslo alebo chýba rok?
583. z 4 305 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 6 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
32 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2121155894
platiteľ od 27. 1. 2020
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Vojenská ul. 852/127, 934 01 Levice
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
1. 1. 2020
6 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 50119/N
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
62020 Poradenstvo týkajúce sa počítačov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Levice.

Predmet činnosti

19 zapísaných činností

  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2020
  • Prevádzkovanie výdajne stravyod 2021
  • Výroba počítačových, elektronických a optických výrobkovod 2021
  • Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžokod 2021
  • Výroba nápojovod 2021
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 2021
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadeníod 2021
  • Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiachod 2021
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Poradenstvo týkajúce sa počítačov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 62020), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025583. z 4 305
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (poradenstvo týkajúce sa počítačov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 15. 4. 2026 · 2 záznamy

  1. 15. 4. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 1. 2020Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia poradenstvo týkajúce sa počítačov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/52850501

Iterate Consulting s. r. o. – tržby 173 tis. € – IČO 52850501