SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/52853004

MS France s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Kláštor pod Znievom · od 2020
IČO
52853004
DIČ
2121157335
Sídlo
Hôrky 1 420/9, 038 43 Kláštor pod Znievom
firmy v okolí

KonateľLucia Škvarková+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

MS France s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Kláštor pod Znievom, v registri od 8. 1. 2020. Vo vedení firmy: Lucia Škvarková a Martin Škvarka. V roku 2025 mala firma tržby 17 tis. € (−66,1 %) a stratu 2 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať6570. z 8 266 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

6 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
17 tis. €
Za rok
−66 %
Od 2020
−88 %
050 tis.100 tis.150 tis.2020—2022−100 %2024×84,62025−66 %
  • Priemerný rast ročne
    −34,3 %
  • Najlepší rok
    2024, ×84,6

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -13,8 %
    −16,2 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROA
    -7,1 %
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    79,5 %
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020
Tržby16 613 €49 060 €—580 €—135 826 €
Výsledok hospodárenia−2 286 €1 207 €−108 €−9 €−202 €3 002 €
Aktíva spolu32 146 €9 230 €7 683 €7 311 €7 800 €8 827 €
Vlastné imanie6 604 €8 890 €7 683 €—7 800 €8 002 €
Podané30. 6. 202631. 3. 202521. 5. 202431. 5. 202312. 1. 202315. 2. 2021
Nesedí číslo alebo chýba rok?
6570. z 8 266 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 6 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
IČ DPH
SK2121157335
platiteľ od 30. 1. 2020
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Hôrky 1 420/9, 038 43 Kláštor pod Znievom
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
8. 1. 2020
6 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 73834/L
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
41209 Výstavba obytných a neobytných budov i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Kláštor pod Znievom.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

7 zapísaných činností

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2020
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2020
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 2020
  • Čistiace a upratovacie službyod 2020
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2020
  • Prípravné práce k realizácii stavbyod 2020
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2020
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výstavba obytných a neobytných budov i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 41209), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20256570. z 8 266
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výstavba obytných a neobytných budov i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 4 záznamy

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 8. 5. 2021Presun sídlaHôrky 1 420/9 Kláštor pod Znievompredtým Príbovce 44 Príbovce
  3. 26. 4. 2021Nový člen vedeniaMartin Škvarka, konateľ
  4. 8. 1. 2020Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výstavba obytných a neobytných budov i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/52853004

MS France s. r. o. – tržby 17 tis. € – IČO 52853004