V skratke
Zo závierok a štátnych registrov
MONPROMONT s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Levice, v registri od 22. 1. 2020. Vo vedení firmy: Martin Moncz. V roku 2025 mala firma tržby 558 tis. € (+49,3 %) a zisk 10 tis. €.
Pozor: 1 negatívny záznam v registroch
Kontrola v štátnych registroch
- Konkurz a reštrukturalizácia · Bez záznamuRegister konaní a Obchodný vestník
- Dlhy na poistnom · 2 406 €, sociálne poistenieSociálna poisťovňa a VšZP
- Daňová spoľahlivosť · SpoľahlivýFinančná správa SR
- DPH · Platiteľ od 1. 10. 2022 (§4)Finančná správa SR
- Záložné práva · 4 záznamy, COFIDIS, Všeobecná úverová banka a ďalšíNotársky centrálny register
Ako kontrolujeme
Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.
- Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
- Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
- Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.
Číslo 1/2 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.
Hospodárenie
6 rokov z účtovných závierok
- Priemerný rast ročne+44,5 %
- Najlepší rok2021, +238 %
Ukazovatele 2025
- Marža1,8 %−0,8 p. b. za rokKoľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
- ROE32,3 %−14,8 p. b. za rokZisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
- ROA5,7 %−0,0 p. b. za rokZisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
- Zadlženosť82,3 %−5,5 p. b. za rokPodiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 557 600 € | 373 358 € | 283 604 € | 127 473 € | 299 113 € | 88 497 € |
| Výsledok hospodárenia | 9 871 € | 9 757 € | 438 € | 737 € | 3 112 € | 1 690 € |
| Aktíva spolu | 172 438 € | 169 431 € | 42 975 € | 47 833 € | 43 932 € | 27 002 € |
| Vlastné imanie | 30 606 € | 20 734 € | 10 977 € | 10 539 € | 9 803 € | 6 690 € |
| Podané | 30. 6. 2026 | 26. 6. 2025 | 30. 6. 2024 | 4. 8. 2023 | 28. 3. 2022 | 17. 2. 2021 |
Daňový profil
Finančná správa SR
Vlastníci a vedenie
1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia
Údaje z registra
Register právnických osôb a obchodný register
- Deň vzniku
- 22. 1. 2020
- 6 rokov na trhu
- Zápis v registri
- Obchodný register
- Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 50273/N
- Základné imanie
- 5 000 €
- Veľkosť
- 3 – 4 zamestnanci
- podľa Štatistického úradu SR
- Hlavná činnosť
- 43390 Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
- Národné súkromné nefinančné korporácie
- firmy v odvetví
Záložné práva
4 záznamy v Notárskom centrálnom registri
- Registrácia nového záložného práva11. 2. 2026v prospech COFIDIS, Parc de la Haute Borne, avenue Halley 61, 59866 Villeneuve d´Ascq, Francúzska republika, spoločnosť zapísaná v R.C.S. Lille Métropole, číslo zápisu: 325 307 106, organizačná zložka COFIDIS SA, pobočka zahraničnej banky, Právna forma: Nešpecifikovaná právna forma, IČO: 50595628, Landererova 12, Bratislava - mestská časť Staré Mesto 811 09, Slovenská republika · istina 18 360 €Vec · 4711/2026
- Registrácia nového záložného práva30. 12. 2025v prospech Všeobecná úverová banka, a.s.; skrátený názov: VÚB, a.s., Právna forma: Akciová spoločnosť, IČO: 31320155, Mlynské nivy 1, Bratislava 82990, Slovenská republika · istina 4 459 €Vec · 54983/2025
- Registrácia nového záložného práva2. 1. 2025v prospech Home Credit Slovakia, a.s., Právna forma: Akciová spoločnosť, IČO: 36234176, Teplická 7434/147, Piešťany 92122, Slovenská republika · istina 15 978 €Vec · 3/2025
- Registrácia nového záložného práva1. 8. 2024v prospech COFIDIS, Parc de la Haute Borne, avenue Halley 61, 59866 Villeneuve d´Ascq, Francúzska republika, spoločnosť zapísaná v R.C.S. Lille Métropole, číslo zápisu: 325 307 106, organizačná zložka COFIDIS SA, pobočka zahraničnej banky, Právna forma: Nešpecifikovaná právna forma, IČO: 50595628, Landererova 12, Bratislava - mestská časť Staré Mesto 811 09, Slovenská republika · istina 12 000 €Vec · 28552/2024
Informatívny výpis. Oficiálne potvrdenie vydá notár z Notárskeho centrálneho registra záložných práv.
Prepojené firmy
1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov
Predmet činnosti
29 zapísaných činností
- Vývoj, výroba zabezpečovacích systémov alebo poplachových systémov a zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a konania osoby v chránenom objekte, na chránenom mieste alebo v ich okolíod 2020
- Výroba elektrických zariadení a elektrických súčiastokod 2020
- Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovuod 2020
- Výroba a hutnícke spracovanie kovovod 2020
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2020
- Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržbaod 2020
- Opracovanie drevnej hmoty štiepaním, lúpanímod 2020
- Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadomod 2020
Podobné firmy
Rovnaká činnosť (SK-NACE 43390), podobné tržby
História zmien
Posledná zmena 30. 6. 2026 · 9 záznamov
- 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
- 11. 2. 2026Záložné právoveriteľ: COFIDIS
- 30. 12. 2025Záložné právoveriteľ: Všeobecná úverová banka
- 2. 1. 2025Záložné právoveriteľ: Home Credit Slovakia
- 1. 8. 2024Záložné právoveriteľ: COFIDIS
- 1. 10. 2022Registrácia za platiteľa DPHSK2121165167
- 12. 11. 2021Nový spoločníkMartin Moncz, podiel 100 %
- 21. 5. 2021Presun sídlaA.Sládkoviča 1 Levicepredtým Kyjevská 17 Levice
Overiť v registroch
Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov
- Obchodný registerŠtatutári, spoločníci, sídlo
- Register závierokPosledná závierka podaná 30. 6. 2026
- Register právnických osôbIdentifikácia a adresa, stav k 1. 11. 2026
- Insolvenčný registerKonkurzy a likvidácie
Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.
Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/52887171