SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/52890805

AHC s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Malacky · od 2020
IČO
52890805
DIČ
2121235644
Sídlo
Pribinova 44/8, 901 01 Malacky
firmy v okolí

KonateľAndrej Hanisko

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

AHC s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Malacky, v registri od 15. 4. 2020. Vo vedení firmy: Andrej Hanisko. V roku 2025 mala firma tržby 170 tis. € (+91,9 %) a zisk 4 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať70. z 301 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

6 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
170 tis. €
Za rok
+92 %
Od 2021
+494 %
0100 tis.200 tis.2021—2022+79 %2023+200 %2024−42 %2025+92 %
  • Najlepší rok
    2023, +200 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    2,1 %
    −1,9 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    25,9 %
    −8,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    9,4 %
    −0,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    63,7 %
    −6,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020
Tržby170 348 €88 755 €153 872 €51 355 €28 700 €—
Výsledok hospodárenia3 604 €3 525 €789 €564 €445 €—
Aktíva spolu38 332 €34 707 €31 224 €25 997 €9 966 €6 200 €
Vlastné imanie13 927 €10 323 €6 798 €6 009 €5 445 €5 000 €
Podané20. 2. 202614. 2. 202513. 2. 202416. 2. 20239. 2. 202222. 3. 2021
Nesedí číslo alebo chýba rok?
70. z 301 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 6 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2121235644
platiteľ od 14. 3. 2022
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Pribinova 44/8, 901 01 Malacky
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
15. 4. 2020
6 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 144367/B
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
29100 Výroba motorových vozidiel
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Malacky.

Predmet činnosti

28 zapísaných činností

  • Vedenie účtovníctvaod 2020
  • Služby požičovníod 2020
  • Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živnostíod 2020
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2020
  • Faktoring a forfaitingod 2020
  • Sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôtod 2020
  • Záložneod 2020
  • Čistiace a upratovacie službyod 2020
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výroba motorových vozidiel — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 29100), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202570. z 301
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výroba motorových vozidiel).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

51 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 51.

História zmien

Posledná zmena 20. 2. 2026 · 3 záznamy

  1. 20. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 14. 3. 2022Registrácia za platiteľa DPHSK2121235644
  3. 15. 4. 2020Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výroba motorových vozidiel s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/52890805

AHC s. r. o. – tržby 170 tis. € – IČO 52890805