SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/52973263

ELLA INVEST s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Mojmírovce · od 2020
IČO
52973263
DIČ
2121207143
Sídlo
Štefánikova ulica 1636/27, 951 15 Mojmírovce
firmy v okolí

KonateľĽuboš Palatický

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

ELLA INVEST s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Mojmírovce, v registri od 3. 3. 2020. Vo vedení firmy: Ľuboš Palatický. V roku 2025 mala firma tržby 3 tis. € a zisk 3 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať962. z 1 038 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

6 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
3 tis. €
Za rok
+55 %
Od 2021
−90 %
020 tis.40 tis.2021—2022−67 %2023−99 %2024×18,32025+55 %
  • Najlepší rok
    2024, ×18,3

Ukazovatele 2025

  • ROE
    15,3 %
    +4,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    15,0 %
    +4,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    1,7 %
    −0,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020
Tržby3 400 €2 200 €120 €11 331 €34 205 €—
Výsledok hospodárenia2 958 €1 742 €−62 €327 €9 654 €−239 €
Aktíva spolu19 720 €16 762 €14 680 €14 800 €34 477 €4 761 €
Vlastné imanie19 380 €16 422 €14 680 €14 742 €14 415 €4 761 €
Podané24. 3. 202615. 3. 202518. 3. 202425. 3. 202329. 6. 202227. 6. 2021
Nesedí číslo alebo chýba rok?
962. z 1 038 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 6 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Štefánikova ulica 1636/27, 951 15 Mojmírovce
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
3. 3. 2020
6 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 50724/N
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
4941 Nákladná cestná doprava
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Mojmírovce.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

17 zapísaných činností

  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 2020
  • Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuod 2020
  • Čistiace a upratovacie službyod 2020
  • Faktoring a forfaitingod 2020
  • Finančný lízingod 2020
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadeníod 2020
  • Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžokod 2020
  • Vývoj, výroba zabezpečovacích systémov alebo poplachových systémov a zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a konania osoby v chránenom objekte, na chránenom mieste alebo v ich okolíod 2020
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Nákladná cestná doprava — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 4941), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025962. z 1 038
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (nákladná cestná doprava).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 24. 3. 2026 · 6 záznamov

  1. 24. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 12. 2. 2026Nový spoločníkĽuboš Palatický, podiel 100 %
  3. 6. 2. 2026Nový člen vedeniaĽuboš Palatický, konateľ
  4. 8. 7. 2023Presun sídlaŠtefánikova ulica 1636/27 Mojmírovcepredtým Veľká Dolina 140 Veľká Dolina
  5. 17. 6. 2020Presun sídlaVeľká Dolina 140 Veľká Dolinapredtým Šalgovská 1040/41 Mojmírovce
  6. 3. 3. 2020Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia nákladná cestná doprava s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/52973263

ELLA INVEST s. r. o. – tržby 3 tis. € – IČO 52973263