SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/53144147

APP Auto s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Banská Bystrica · od 2020
IČO
53144147
DIČ
2121286640
Sídlo
Sadová 1738/14, 974 04 Banská Bystrica
firmy v okolí

KonateľMartin Andel

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

APP Auto s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Banská Bystrica, v registri od 2. 7. 2020. Vo vedení firmy: Martin Andel. V roku 2025 mala firma tržby 44 tis. € (−7,9 %) a zisk 17 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať294. z 450 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

6 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
44 tis. €
Za rok
−8 %
Od 2020
+221 %
020 tis.40 tis.60 tis.2020—2021+279 %2022−64 %2023+177 %2024−7 %2025−8 %
  • Najlepší rok
    2021, +279 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    37,6 %
    +28,7 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROA
    50,2 %
    +38,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    80,2 %
    −48,4 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020
Tržby43 943 €47 714 €51 469 €18 603 €51 915 €13 700 €
Výsledok hospodárenia16 531 €4 241 €−6 468 €−12 527 €502 €−775 €
Aktíva spolu32 902 €35 073 €24 911 €38 603 €28 725 €20 931 €
Vlastné imanie6 502 €−10 029 €−14 268 €−7 799 €4 727 €4 225 €
Podané10. 3. 20264. 2. 20253. 2. 20246. 2. 20234. 2. 20222. 3. 2021
Nesedí číslo alebo chýba rok?
294. z 450 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 6 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2121286640
platiteľ od 1. 9. 2020
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Sadová 1738/14, 974 04 Banská Bystrica
Banskobystrický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
2. 7. 2020
6 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica · oddiel Sro, vložka 39127/S
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
9531 Oprava a údržba motorových vozidiel
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Banská Bystrica.

Predmet činnosti

13 zapísaných činností

  • Vedenie účtovníctvaod 2020
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2020
  • Administratívne službyod 2020
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2020
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2020
  • Fotografické službyod 2020
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2020
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 2020
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Oprava a údržba motorových vozidiel — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 9531), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025294. z 450
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (oprava a údržba motorových vozidiel).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 11. 4. 2026 · 4 záznamy

  1. 11. 4. 2026Presun sídlaSadová 1738/14 Banská Bystricapredtým Dlhá 6 Banská Bystrica
  2. 10. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  3. 1. 9. 2020Registrácia za platiteľa DPHSK2121286640
  4. 2. 7. 2020Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia oprava a údržba motorových vozidiel s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/53144147

APP Auto s.r.o. – tržby 44 tis. € – IČO 53144147