SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/53174283

DU-EL1, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Suchá nad Parnou · od 2020
IČO
53174283
DIČ
2121315339
Sídlo
Suchá nad Parnou 272, 919 01 Suchá nad Parnou
firmy v okolí

KonateľŠtefan Dubravec

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

DU-EL1, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Suchá nad Parnou, v registri od 26. 8. 2020. Vo vedení firmy: Štefan Dubravec. V roku 2025 mala firma tržby 50 tis. € (−24,8 %) a zisk 3 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1684. z 2 869 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

6 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
50 tis. €
Za rok
−25 %
Od 2020
+225 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2020—2021×6,22022+117 %2023−35 %2024−50 %2025−25 %
  • Najlepší rok
    2021, ×6,2

Ukazovatele 2025

  • Marža
    5,1 %
    +3,7 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    17,5 %
    +9,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    8,2 %
    +5,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    53,2 %
    −13,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020
Tržby50 424 €67 027 €134 506 €207 766 €95 692 €15 530 €
Výsledok hospodárenia2 565 €912 €−1 633 €−2 623 €8 692 €1 778 €
Aktíva spolu31 419 €36 285 €43 291 €54 190 €20 173 €8 893 €
Vlastné imanie14 691 €12 126 €11 214 €12 847 €15 470 €6 778 €
Podané26. 2. 202624. 2. 202512. 2. 202428. 3. 202317. 3. 202223. 3. 2021
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1684. z 2 869 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 6 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2121315339
platiteľ od 23. 9. 2020
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Suchá nad Parnou 272, 919 01 Suchá nad Parnou
Trnavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
26. 8. 2020
6 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 47409/T
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
43210 Elektrická inštalácia
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Suchá nad Parnou.

Predmet činnosti

12 zapísaných činností

  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2020
  • Skladovanie a pomocné činnosti v dopraveod 2020
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 2020
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2020
  • Administratívne službyod 2020
  • Čistiace a upratovacie službyod 2020
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 2020
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2020
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Elektrická inštalácia — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
5 zmlúv
spolu 88 tis. € · posledná 13. 11. 2023

Posledné zmluvy

  • Obec ŠúrovceZmluva o dielo12 tis. €13. 11. 2023

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 43210), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251684. z 2 869
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (elektrická inštalácia).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 26. 2. 2026 · 4 záznamy

  1. 26. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 7. 2025Presun sídlaSuchá nad Parnou 272 Suchá nad Parnoupredtým Argentínska 390/38 Zeleneč
  3. 1. 7. 2025Nový spoločníkŠtefan Dubravec, podiel 100 %
  4. 26. 8. 2020Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia elektrická inštalácia s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/53174283

DU-EL1, s. r. o. – tržby 50 tis. € – IČO 53174283