SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/53176359

HRIZ PLUS s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Trenčianska Teplá · od 2020
IČO
53176359
DIČ
2121311797
Sídlo
Dobrá 1196, 914 01 Trenčianska Teplá
firmy v okolí

KonateľJaroslava Hrizová

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

HRIZ PLUS s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Trenčianska Teplá, v registri od 13. 8. 2020. Vo vedení firmy: Jaroslava Hrizová. V roku 2025 mala firma tržby 119 tis. € (+2,0 %) a stratu 1 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať138. z 639 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

6 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
119 tis. €
Za rok
+2 %
Od 2020
+327 %
050 tis.100 tis.150 tis.2020—2021+197 %2022+26 %2023+10 %2024+2 %2025+2 %
  • Najlepší rok
    2021, +197 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -1,0 %
    −8,5 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -11,6 %
    −84,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -2,7 %
    −19,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    77,0 %
    +0,0 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020
Tržby118 752 €116 395 €114 268 €104 191 €82 646 €27 812 €
Výsledok hospodárenia−1 208 €8 718 €−1 516 €4 857 €−100 €−5 033 €
Aktíva spolu45 150 €51 788 €54 835 €42 774 €48 811 €60 345 €
Vlastné imanie10 382 €11 926 €3 208 €4 724 €−133 €−33 €
Podané18. 3. 20265. 5. 202527. 3. 202413. 3. 202315. 3. 202218. 5. 2021
Nesedí číslo alebo chýba rok?
138. z 639 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 6 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2121311797
platiteľ od 15. 10. 2021
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Dobrá 1196, 914 01 Trenčianska Teplá
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
13. 8. 2020
6 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 40475/R
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
14190 Výroba ostatných odevov a doplnkov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Trenčianska Teplá.

Predmet činnosti

14 zapísaných činností

  • Prenájom hnuteľných vecíod 2020
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2020
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2020
  • Prevádzkovanie dopravného ihriskaod 2020
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2020
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2020
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 2020
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 2020
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výroba ostatných odevov a doplnkov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 14190), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025138. z 639
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výroba ostatných odevov a doplnkov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 18. 3. 2026 · 5 záznamov

  1. 18. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 4. 8. 2022Nový spoločníkJuraj Hriz, podiel 100 %
  3. 15. 10. 2021Registrácia za platiteľa DPHSK2121311797
  4. 23. 9. 2020Nový člen vedeniaJaroslava Hrizová, konateľ
  5. 13. 8. 2020Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výroba ostatných odevov a doplnkov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/53176359

HRIZ PLUS s.r.o. – tržby 119 tis. € – IČO 53176359