SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/53184751

M&J VAMOS, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Somotor · od 2020
IČO
53184751
DIČ
2121303261
Sídlo
Nová 483, 076 35 Somotor
firmy v okolí

KonateľJozefína Rostášová

Je to vaša firma?

Kontakty k firme zatiaľ nemáme. Pridajte ich — firmy, ktoré hľadajú dodávateľov, sa vám ozvú.

Pridať kontakty

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

M&J VAMOS, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Somotor, v registri od 4. 8. 2020. Vo vedení firmy: Jozefína Rostášová. V roku 2022 mala firma tržby 235 tis. € (+115,3 %) a zisk 3 tis. €.

2/5

Pozor: 3 negatívne záznamy v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 2/5 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

3 roky z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2022
235 tis. €
Za rok
+115 %
Od 2020
+454 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2020—2021+158 %2022+115 %
  • Najlepší rok
    2021, +158 %

Ukazovatele 2022

  • Marža
    1,3 %
    +3,8 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROA
    11,3 %
    +22,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    67,5 %
    −10,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202220212020
Tržby234 897 €109 125 €42 376 €
Výsledok hospodárenia3 015 €−2 709 €3 376 €
Aktíva spolu26 725 €25 294 €14 938 €
Vlastné imanie8 681 €5 667 €8 376 €
Podané28. 6. 202320. 3. 202219. 6. 2021
Nesedí číslo alebo chýba rok?
Ako si stojí voči konkurencii?
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 3 roky čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Menej spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
IČ DPH
SK2121303261
platiteľ od 3. 5. 2021
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Nová 483, 076 35 Somotor
Košický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
4. 8. 2020
6 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 49527/V
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
1493 Chov domácich neúžitkových zvierat
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Somotor.

Predmet činnosti

57 zapísaných činností

  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadeníod 2020
  • Správa registratúrnych záznamov bez trvalej dokumentárnej hodnotyod 2020
  • Verejné obstarávanieod 2020
  • Administratívne službyod 2020
  • Čistiace a upratovacie službyod 2020
  • Informačná činnosťod 2020
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2020
  • Služby požičovníod 2020
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Chov domácich neúžitkových zvierat — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
spolu 292 € · posledná 25. 11. 2025

Posledné zmluvy

  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.Uznanie dlhu a dohoda o jeho splátkach uzatvorená v zmysle §558292 €25. 11. 2025

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 1493), podobné tržby

Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

4 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 1. 4. 2025 · 4 záznamy

  1. 1. 4. 2025Zrušená registrácia DPH
  2. 28. 6. 2023Podaná účtovná závierkaza rok 2022
  3. 3. 5. 2021Registrácia za platiteľa DPHSK2121303261
  4. 4. 8. 2020Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia chov domácich neúžitkových zvierat s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/53184751

M&J VAMOS, s.r.o. – tržby 235 tis. € – IČO 53184751