SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/53187342

loucas s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Veľká Mača · od 2020
IČO
53187342
DIČ
2121301963
Sídlo
925 32 Veľká Mača
firmy v okolí

KonateľVeronika Loucas

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

loucas s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Veľká Mača, v registri od 4. 8. 2020. Vo vedení firmy: Veronika Loucas. V roku 2025 mala firma tržby 90 tis. € (−2,0 %) a stratu 11 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať2771. z 5 403 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

6 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
90 tis. €
Za rok
−2 %
Od 2020
+310 %
050 tis.100 tis.150 tis.2020—2021+235 %2022+49 %2023+11 %2024−24 %2025−2 %
  • Najlepší rok
    2021, +235 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -12,5 %
    +16,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -24,0 %
    +21,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -15,3 %
    +8,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    36,3 %
    −10,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020
Tržby90 022 €91 884 €121 639 €109 569 €73 603 €21 948 €
Výsledok hospodárenia−11 211 €−26 123 €−7 912 €−9 928 €887 €619 €
Aktíva spolu73 401 €109 182 €104 664 €69 868 €56 600 €25 782 €
Vlastné imanie46 733 €57 943 €84 066 €46 978 €35 906 €23 619 €
Podané18. 3. 202620. 5. 202516. 4. 202427. 3. 20238. 3. 202226. 3. 2021
Nesedí číslo alebo chýba rok?
2771. z 5 403 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 6 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2121301963
platiteľ od 26. 8. 2020
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
925 32 Veľká Mača
Trnavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
4. 8. 2020
6 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 47280/T
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
49410 Nákladná cestná doprava
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Veľká Mača.

Predmet činnosti

9 zapísaných činností

  • Administratívne službyod 2020
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2020
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2020
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2020
  • Skladovanie a pomocné činnosti v dopraveod 2020
  • Sťahovacie službyod 2020
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2020
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 2020
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Nákladná cestná doprava — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
2 zmluvy
posledná 15. 4. 2021

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 49410), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20252771. z 5 403
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (nákladná cestná doprava).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 18. 3. 2026 · 2 záznamy

  1. 18. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 4. 8. 2020Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia nákladná cestná doprava s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/53187342

loucas s. r. o. – tržby 90 tis. € – IČO 53187342