SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/53205642

FLUEL&MAK spol. s r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Spišská Nová Ves · od 2020
IČO
53205642
DIČ
2121314899
Sídlo
Zimná 178/43, 052 01 Spišská Nová Ves
firmy v okolí

KonateľJán Sorger

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

FLUEL&MAK spol. s r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Spišská Nová Ves, v registri od 27. 8. 2020. Vo vedení firmy: Ján Sorger. V roku 2025 mala firma tržby 202 tis. € (+55,2 %) a zisk 43 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať229. z 1 010 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

6 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
202 tis. €
Za rok
+55 %
Od 2020
+125 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2020—2021+102 %2022−31 %2023−61 %2024+165 %2025+55 %
  • Priemerný rast ročne
    +17,7 %
  • Najlepší rok
    2024, +165 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    21,6 %
    +15,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    15,7 %
    +12,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    14,2 %
    +11,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    9,5 %
    −22,9 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020
Tržby201 815 €130 057 €49 098 €125 819 €181 192 €89 500 €
Výsledok hospodárenia43 499 €8 557 €28 690 €74 270 €55 273 €63 520 €
Aktíva spolu305 839 €345 030 €239 721 €217 996 €128 806 €79 729 €
Vlastné imanie276 784 €233 285 €226 754 €198 063 €123 793 €68 520 €
Podané5. 4. 20265. 3. 20258. 3. 20241. 3. 20239. 3. 20226. 3. 2021
Nesedí číslo alebo chýba rok?
229. z 1 010 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 6 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
12 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2121314899
platiteľ od 17. 9. 2020
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Zimná 178/43, 052 01 Spišská Nová Ves
Košický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
27. 8. 2020
6 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 49667/V
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
77290 Prenájom a lízing ostatných osobných potrieb a potrieb pre domácnosť
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Spišská Nová Ves.

Predmet činnosti

7 zapísaných činností

  • prenájom hnuteľných vecíod 2020
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 2020
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2020
  • prípravné práce k realizácii stavbyod 2020
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2020
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výrobyod 2020
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2020
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Prenájom a lízing ostatných osobných potrieb a potrieb pre domácnosť — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 77290), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025229. z 1 010
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (prenájom a lízing ostatných osobných potrieb a potrieb pre domácnosť).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

3 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 5. 4. 2026 · 4 záznamy

  1. 5. 4. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 30. 12. 2022Nový spoločníkManuel Köberl, podiel 50 %
  3. 30. 12. 2022Nový spoločníkJán Sorger, podiel 50 %
  4. 27. 8. 2020Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia prenájom a lízing ostatných osobných potrieb a potrieb pre domácnosť s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/53205642

FLUEL&MAK spol. s r. o. – tržby 202 tis. € – IČO 53205642