SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/53205651

JM innenausbau s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Rabča · od 2020
IČO
53205651
DIČ
2121298905
Sídlo
Grúňanská 1395/172, 029 44 Rabča
firmy v okolí

KonateľMarek Juritka

Je to vaša firma?

Kontakty k firme zatiaľ nemáme. Pridajte ich — firmy, ktoré hľadajú dodávateľov, sa vám ozvú.

Pridať kontakty

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

JM innenausbau s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Rabča, v registri od 30. 7. 2020. Vo vedení firmy: Marek Juritka. V roku 2025 mala firma tržby 49 tis. € (−2,0 %) a stratu 7 tis. €.

3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

6 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
49 tis. €
Za rok
−2 %
Od 2020
−55 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2020—2021+128 %2022−10 %2023+2 %2024−78 %2025−2 %
  • Priemerný rast ročne
    −14,6 %
  • Najlepší rok
    2021, +128 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -14,6 %
    −14,6 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -15,7 %
    −15,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -11,2 %
    −11,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    28,8 %
    −2,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020
Tržby48 825 €49 826 €225 378 €221 714 €245 760 €107 656 €
Výsledok hospodárenia−7 123 €4 €1 678 €20 898 €17 050 €7 783 €
Aktíva spolu63 590 €75 822 €53 029 €74 333 €56 428 €49 489 €
Vlastné imanie45 290 €52 413 €52 409 €50 731 €29 833 €12 783 €
Podané11. 6. 202626. 6. 20252. 4. 202428. 3. 202326. 6. 202228. 6. 2021
Nesedí číslo alebo chýba rok?
760. z 1 400 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 6 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2121298905
platiteľ od 15. 7. 2024
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Grúňanská 1395/172, 029 44 Rabča
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
30. 7. 2020
6 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 75266/L
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
16100 Pilovanie a hobľovanie dreva
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Rabča.

Predmet činnosti

19 zapísaných činností

  • Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z drevaod 2020
  • Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctveod 2020
  • Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2020
  • Vedenie účtovníctvaod 2020
  • Administratívne službyod 2020
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2020
  • Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadeníod 2020
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2020
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Pilovanie a hobľovanie dreva — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 16100), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025760. z 1 400
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (pilovanie a hobľovanie dreva).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 11. 6. 2026 · 3 záznamy

  1. 11. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 15. 7. 2024Registrácia za platiteľa DPHSK2121298905
  3. 30. 7. 2020Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia pilovanie a hobľovanie dreva s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/53205651

JM innenausbau s. r. o. – tržby 49 tis. € – IČO 53205651