SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/53226372

Živá Záhrada, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Leopoldov · od 2020
IČO
53226372
DIČ
2121305010
Sídlo
M. R. Štefánika 260/30, 920 41 Leopoldov
firmy v okolí

KonateľIng. Juraj Baľák, PhD.+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Živá Záhrada, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Leopoldov, v registri od 11. 8. 2020. Vo vedení firmy: Juraj Baľák a Lucia Baľák Lukáňová. V roku 2025 mala firma tržby 124 tis. € (+15,7 %) a stratu 16 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať463. z 1 617 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

6 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
124 tis. €
Za rok
+16 %
0100 tis.200 tis.2020—2021×21,62022−17 %2023+297 %2024−39 %2025+16 %
  • Najlepší rok
    2021, ×21,6

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -13,1 %
    +2,9 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -123,5 %
    −65,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -7,4 %
    −1,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    94,0 %
    +4,9 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020
Tržby123 832 €107 031 €176 845 €44 532 €53 852 €2 497 €
Výsledok hospodárenia−16 211 €−17 152 €31 070 €−30 438 €−18 091 €−7 922 €
Aktíva spolu217 960 €268 680 €225 665 €185 193 €197 433 €190 736 €
Vlastné imanie13 128 €29 339 €46 492 €−43 530 €−13 091 €−2 922 €
Podané27. 1. 202622. 1. 202530. 1. 202416. 12. 202226. 3. 202229. 4. 2021
Nesedí číslo alebo chýba rok?
463. z 1 617 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 6 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
4
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2121305010
platiteľ od 18. 11. 2022
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
M. R. Štefánika 260/30, 920 41 Leopoldov
Trnavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
11. 8. 2020
6 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 47317/T
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
81300 Činnosti súvisiace s krajinnou úpravou
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Leopoldov.

Predmet činnosti

44 zapísaných činností

  • Poskytovanie služieb osobného charakteruod 2020
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2020
  • Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuod 2020
  • Poskytovanie sociálnych služieb (starostlivosťˇ v pobytových zariadeniach, rezidenčná starostlivosťˇ)od 2020
  • Vykonávanie vzdelávacích programov v oblasti sociálnych služieb zameraných na vykonávanie vybraných pracovných činností a na ďalšie vzdelávanieod 2020
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2020
  • Čistiace a upratovacie službyod 2020
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2020
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Činnosti súvisiace s krajinnou úpravou — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
37 zmlúv
spolu 657 tis. € · posledná 9. 6. 2026

Posledné zmluvy

  • Národné lesnícke centrumZmluva o dielo23 tis. €9. 6. 2026
  • Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny PiešťanyDohoda §19b, Vyrovnávací príspevok - veľká schéma - NP19 tis. €29. 5. 2026
  • Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny PiešťanyDohoda, §59, zamestnávateľ, ŠR - v zmysle schémy DM a mimo schémy6 tis. €20. 5. 2026
  • MESTO LEOPOLDOVZmluva o poskytnutí dotácie z rozpočtu mesta Leopoldov2 tis. €23. 4. 2026
  • Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny PiešťanyDohoda §19b, Vyrovnávací príspevok - veľká schéma - NP10 tis. €19. 3. 2026
  • MESTO LEOPOLDOVZmluva o odbere biologicky rozložiteľného odpadu—12. 12. 2025
  • Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny PiešťanyDodatok ŠR—24. 10. 2025
  • Slovenská akademická asociácia pre medzinárodnú spoluprácu, Národná agentúra programu Erasmus+ pre vzdelávanie a odbornú prípravuDOHODA O GRANTE PRE PROGRAM ERASMUS+250 tis. €14. 10. 2025

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 81300), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025463. z 1 617
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (činnosti súvisiace s krajinnou úpravou).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 6. 6. 2026 · 5 záznamov

  1. 6. 6. 2026Zápis konečného užívateľa výhodIng. Juraj Baľák PhD.
  2. 6. 6. 2026Zápis konečného užívateľa výhodPhDr. Lucia Baľák Lukáňová
  3. 27. 1. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  4. 18. 11. 2022Registrácia za platiteľa DPHSK2121305010
  5. 11. 8. 2020Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia činnosti súvisiace s krajinnou úpravou s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/53226372

Živá Záhrada, s. r. o. – tržby 124 tis. € – IČO 53226372